«Десна» гратиме з «Динамо» на стадіоні імені Лобановського
Домашню арену підготувати не встигнуть
«Десна» зіграє домашній матч проти «Динамо» в Києві.
Повідомляється, що чернігівський клуб не встигне підготувати свою арену до кінця лютого. Таким чином, зустріч перенесуть в інше місто.
Ймовірно, це буде стадіон «Динамо» імені Валерія Лобановського. Матч запланований на 6 березня.
Повідомляється, що у «Десни» навіть не готові тренувальні поля для підготовки до матчів в Україні. Тому перед грою з «Дніпром-1» 27 лютого команда буде тренуватися в Дніпрі пару днів.
Останні новини Чернігівщини
Заклади освіти області отримали генератори від польського Урядового агентства стратегічних резервів 09:37
Одинадцять генераторів різної потужності (від 15 до 27 кВт) передали сьогодні для потреб закладів освіти Крутівської, Бахмацької, Кіптівської та Сосницької громад, Прилуцького гуманітарно-педагогічного фахового коледжу імені Івана Франка, Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, а також Державного архіву Чернігівської області.
На Чернігівщині працює шість Центрів ментального здоров’я 17:46
Повномасштабна війна в Україні значно підвищила потребу в якісній підтримці психічного здоров’я.
Material TechStartUp: інноваційна платформа для розвитку майбутніх лідерів 17:14
Конкурс Material TechStartUp став знаковою подією, що підтвердила високий потенціал української учнівської молоді у сфері інноваційних технологій та матеріалознавства.
Патрульні оперативно затримали чоловіка, ймовірно, причетного до хуліганства 16:42
Сьогодні опівночі на лінію 102 надійшло повідомлення про те, що біля одного з магазинів на проспекті Миру чоловік із ножем кидається на людей. На місце одразу направили екіпаж патрульних.
Пошкодження майна в громадському транспорті: звернення до пасажирів 16:09
Шановні громадяни — користувачі громадського транспорту!