Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 15 жовтня, 12:46:07

Чернігівці серед найсильніших на чемпіонаті України з армрестлінгу

28.12.2021   08:40Агенцiя

Спортсмени Чернігівської області вибороли три нагороди на чемпіонаті України з армрестлінгу, який днями проходив на Закарпатті.

За інформацією Департаменту сім’ї, молоді та спорту ОДА, у змаганнях взяли участь більше 140 спортсменів майже з усіх куточків України.

Представники Чернігівської федерації армспорту посіли призові місця на чемпіонаті.

Так, Євгенія Шимко у вагові категорії 60 кг виборола срібло та бронзу. 

Олександр Савченко у вагові категорії 70 кг  завоював срібну медаль.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині триває збирання пізніх культур та посів озимих 12:19

Аграрії Чернігівської області проводять збирання пізніх культур та продовжують посів озимих під урожай 2026 року.

Громади Чернігівщини – серед претендентів на участь у пілотуванні системи профорієнтації 11:48

Швейцарсько-український проєкт DECIDE спільно з Міністерством освіти і науки України запрошує територіальні громади долучитися до створення сучасної системи профорієнтації для учнів та учениць 8–9 класів.

Чернігівщина – серед найсильніших на Чемпіонаті України з хортингу! 11:27

З 10 до 11 жовтня в Києві відбувся чемпіонат України з хортингу, розділ "Боротьба" (ударна техніка рук та ніг - заборонена).

Надавачі психосоціальних послуг області вдосконалюють професійні знання і навички 11:10

Низку тематичних навчань і тренінгів відвідали фахівці у сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки (ПЗПСП) Чернігівщини.

Рішення про формат навчання дітей в Чернігові має прийматися прозоро та в комунікації з батьками – наголосили в ОВА 10:47

Учора, за дорученням начальника ОВА В’ячеслава Чауса, його заступниця Жанна Шерстюк провела нараду з представниками Чернігівської міської ради, управління освіти та міської військової адміністрації.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини