Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 12 лютого, 22:53:35

У наступному році на Чернігівщині розпочнуть будівництво одразу двох унікальних спортивних об'єктів

24.12.2021   16:38Агенцiя

Підготовчими роботами наразі займаються відповідні структурні підрозділи обласної державної адміністрації.


Про це у прямому ефірі «Українського радіо: Чернігівська хвиля» розповів Андрій Шемець, директор Департаменту сім`ї, молоді та спорту ОДА.

— Обласна влада й особисто голова облдержадміністрації В’ячеслав Чаус зацікавлений у розвитку спортивної галузі області, а відтак всебічно сприяє всім питанням, пов’язаним з будівництвом цього об’єкту. На виготовлення проєктно-кошторисної документації для Палацу спорту в нещодавно прийнятому бюджеті передбачено кошти. А будуватимуть Палац за рахунок державної субвенції.

Нагадав Андрій Шемець і про заплановане спорудження льодової арени у Чернігові. Обидва об’єкти будуть створені у рамках президентської програми «Велике будівництво».

Говорили в студії й про цьогорічні спортивні досягнення.

Чернігівщині є чим пишатися. До кращих атлетів 2021 року, визначених Асоціацією спортивних журналістів України, увійшли футболіст Андрій Ярмоленко та Олена Костевич — спортсменка, що спеціалізується на кульовій стрільбі. До речі, саме вона виборола для Чернігівщини та всієї України олімпійську бронзову медаль в Токіо.

— Взагалі наші спортсмени показали дуже високі результати на  міжнародних, всеукраїнських змаганнях, у всіх видах спорту, представлених в регіоні, та всіх вікових категоріях. Це бокс, дзюдо, легка атлетика, лижні перегони, біатлон тощо. Це 890 медалей, 356 з яких — золоті, — наголосив Андрій Шемець.

Згадали під час розмови й про перспективних спортсменів: Наталію Чистякову, Юлію Гребеножку та Дениса Пісоцького, — які є реальними претендентами на найвищі світові нагороди.

Високих результатів досягли представники Чернігівщини і у всеукраїнських змаганнях ветеранів та військовослужбовців, які отримали травми на війні — на «Іграх Нескорених» здобуто сім нагород.

— 2021 рік порадував нас високими досягненнями, сподіваємося, що наступний буде не менш результативним. До того ж в обласному бюджеті на це закладено в рази більше коштів, чим в поточному, — резюмував директор Департаменту сім`ї, молоді та спорту ОДА.

Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15

Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.

Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10

10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.

Надзвичайні події в області за останню добу 12:15

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, саме: 3 пожежі.

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки 12:11

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щукиЧернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 15 лютого 2026 року, відповідно до Правил любительського рибальства на Чернігівщині діятиме заборона на вилов щуки.

Від редактора до старшого солдата: історія чернігівського медійника Сергія Кириченка 10:49

Сергій Кириченко – один з найдосвідченіших чернігівських редакторів. Майже 20 років він відпрацював у різних виданнях «Чернігівської Медіа Групи», а з початку повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України.