Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 червня, 20:48:49

На Ічнянщині спортсменка отримала звання «Майстер спорту України із боксу»

23.12.2021   08:39Агенцiя

Вихованка Ічнянського спортивного клубу «Берег» Антоніна Пелещук днями отримала звання «Майстер спорту із боксу».

Про це інформує газета Трудова Слава.

У вересня 19-річна спортсменка здобула третє місце на чемпіонаті України серед дорослих у Запоріжжі, тому і отримала престижне звання.

Водночас, за сім років боксерської кар’єри дівчина має чимало успішних виступів на змаганнях різних рівнів.

Антоніна займається боксом у СК «Берег» разом із сестрою Юлією. Вона наразі готується представити Україну у Вірменії на міжнародному турнірі класу «А» серед дорослих.

Наставником юних спортсменок є заслужений тренер України Олег Кравець. За 13 років роботи клубу тренер виховав вісім майстрів спорту та одного майстра спорту міжнародного класу.

До речі, наразі ічнянські боксери активно готуються до чемпіонатів області та України, які відбудуться вже на початку 2022 року.

Останні новини Чернігівщини

Робоча група продовжує підготовку Стратегії розвитку Чернігівської громади 16:41

У Чернігові продовжується робота над розробленням проєкту Стратегії розвитку Чернігівської міської територіальної громади на період до 2027 року (з перспективою до 2034 року) та Плану заходів з її реалізації на 2026–2027 роки.

Збірна України з футзалу серед спортсменів з порушеннями зору — переможець міжнародного турніру в Севільї 16:19

З 11 до 14 червня в місті Севілья (Іспанія) відбувся міжнародний турнір з футзалу серед осіб з порушеннями зору.

Механізм проведення виплати разової грошової допомоги до Дня Незалежності України у 2026 році 15:28

У 2026 році розширено перелік категорій осіб, яким грошова допомога виплачується автоматично – більшості отримувачів додатково звертатися за виплатою не потрібно.

Майже 1300 випускників Чернігівщини отримали свідоцтва з відзнакою 14:34

У 2025/2026 навчальному році випускниками 11 класів стали 5685 учнів. З них, 588 школярів отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту з відзнакою. Серед закладів освіти регіонального підпорядкування таких випускників 79.

Увага! Інформація щодо оцифрування трудових книжок після 10 червня 2026 року 13:49

Страхувальники, які не подали на оцифрування паперові трудові книжки, застраховані особи, які не зробили цього самостійно, зможуть це здійснити й після 10 червня 2026 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини