У Прилуках до Всесвітнього дня футболу провели тематичний турнір
Традиційний турнір із міні-футболу відбувся серед учнівської та студентської молоді:
![](/uploads/31252-m.jpg)
команди Прилуцького агротехнічного коледжу, КЗ “Прилуцький гуманітарно-педагогічний фаховий коледж імені Івана Франка” Чернігівської обласної ради та дві команди Прилуцької ДЮСШ, інформує Прилуцька міська рада за повідомленням відділу сім’ї, молоді та спорту.
Боротьба за перемогу в турнірі тривала з початку першої гри та до останнього фінального свистка. По завершенню ігор команди КЗ “Прилуцький гуманітарно-педагогічний фаховий коледж імені Івана Франка” та ДЮСШ 2005 р.н. мали однакову кількість очок (по 7), однакову різницю забитих та пропущених м'ячів (+8), однакову кількість забитих м'ячів (по 14). Тож долю золотих нагород вирішувала серія пенальті, в якій фортуна усміхнулася вихованцям дитячо-юнацької спортивної школи (2:1 на користь ДЮСШ).
Таким чином місця розподілилися наступним чином:
І місце зайняла команда Прилуцької ДЮСШ (2005 р.н.);
ІІ місце – команда КЗ “Прилуцький гуманітарно-педагогічний фаховий коледж імені Івана Франка”;
ІІІ місце – команда Прилуцького агротехнічного коледжу;
ІV місце – команда Прилуцької ДЮСШ (2006 р.н.).
Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями, а команда переможець — кубком, кращі гравці турніру — пам'ятними призами, команди-призери — футбольними м’ячами відділу сім'ї, молоді та спорту Прилуцької міської ради.
Фото: Прилуцька міська рада
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.