Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 30 грудня, 22:27:05

У Ніжинськіій громаді оновили стадіон "Спартак"

11.12.2021   14:07Агенцiя

Хід робіт та їх результат перевірили Ніжинський міський голова Олександр Кодола та інші посадові особи міської ради.

Впродовж 2021 року на стадіоні «Спартак» відбулися суттєві зміни.

Було придбано та облаштовано запасне футбольне поле за адресою: вул. Воздвиженська, 29А (встановлено спортивну огорожу висотою 4 метри та довжиною 390 погонних метрів) – 680 000 грн та придбано та встановлено дві модульні трибуни з накриттям на 40 сидячих місць – 99 900 грн;

Облаштовано сектор спорту (волейбольний та баскетбольний майданчик, сектор для стрибків в довжину) – 395 300 грн;

Створено спортивний простір для гри в баскетбол (закуплено дві баскетбольні модульні пересувні стійки) – 190 000 грн;

Для збереження майна розташованого на міському стадіоні «Спартак» встановлені камери відео-спостереження, які охоплюють територію стадіону «Спартак», запасне поле та прилеглу до них територію – 48927 грн.

Встановлено 26 точок освітлення, що охоплюють бігову доріжку, міні футбольне поле, спортивний майданчик з штучним покриттям, турніки та бруси, боксерський вуличний ринг та майданчик з пляжних видів спорту – 228 993 грн.

Проведені роботи, щодо встановлення нових крісел для сидіння на трибуні прилеглій до основного футбольного поля, що дає змогу наразі розмістити більше 1500 вболівальників на трибунах.

Реалізовано II чергу соціального проекту президента України «Активні парки – локації здорової України» на території стадіону «Спартак», встановлено бруси, турніки, шведську стінку, сходи,  лавку, інформаційні стенди та QR-коди –  25 000 грн;

Придбано вуличні тренажерні комплекси, які невдовзі будуть встановлені біля центрального входу на міський стадіон «Спартак» - 98 000 грн.

Загальна сума коштів залучена міською владою, щодо покращення спортивної інфраструктури стадіону «Спартак» становить 1 766 120 грн.

За інф. Ніжинської міської ради

Останні новини Чернігівщини

В Чернігові поліцейські затримали чоловіка, який завдав тяжких тілесних ушкоджень своєму сусіду 12:06

Оперативники Чернігівського райуправління поліції затримали чоловіка, причетного до завдання тяжких тілесних ушкоджень 49-річному містянину. Зловмиснику загрожує до 8 років позбавлення волі.

Яку допомогу можуть отримати чернігівці, чиє житло постраждало внаслідок атак рф 12:04

Армія російської федерації продовжує атакувати Чернігів, зокрема завдає ударів безпілотниками по житловій інфраструктурі міста. Внаслідок обстрілів зазнають пошкоджень і руйнувань будинки та квартири містян.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:55

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 3 пожежі, 1 випадок загибелі на водному об’єкті. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.

Чернігівщина — лідер чемпіонату України з біатлону! 11:54

З 17 по 22 грудня 2025 року в Яворові відбувся Чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат. Спортсмени Чернігівської області вибороли низку золотих, срібних і бронзових нагород та посіли І загальнокомандне місце.

29 грудня: цей день в Україні і світі

29 грудня: цей день в Україні і світі 08:52

День 1405 Російська агресія - Day 1405 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини