Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 20 червня, 09:55:02

Два рекорди Європи та 14 медалей: спортсменів-переможців вітали в облдержадміністрації

26.11.2021   08:17Агенцiя

Дві золоті та дванадцять срібних нагород нещодавно вибороли вихованці Чернігівської обласної дитячо-юнацької спортивної школи осіб з інвалідністю на першому Чемпіонаті світу з плавання на короткій воді серед спортсменів з порушеннями слуху.

Змагання проходили у місті Ґлівіце (Польща) 13–21 листопада.

Сьогодні чемпіон Олексій Коломієць та спортсмени-призери Богдан Товкач, Владислав Адамович та їхній тренер Дмитро Гунько приймали вітання від голови Чернігівської облдержадміністрації В’ячеслава Чауса та очільниці обласної ради Олени Дмитренко.

В’ячеслав Чаус подякував за здобуті перемоги та зауважив, що це значний внесок не лише в чернігівську спортивну скарбничку, а й — у всеукраїнську.

Щиро радію вашим перемогам на Чемпіонаті. Для мене вони – внутрішній мотиватор, – акцентував В'ячеслав Чаус. — Хоча, на жаль, ваші здобутки більше всупереч, ніж завдяки. Зокрема, через умови для тренувань, які є в області. Наразі держава робить багато для розвитку спорту, але ще багато є над чим необхідно працювати.

Також голова ОДА зазначив, що в області зараз ведуться роботи з реалізації масштабного проєкту – Палац спорту – де також передбачений сучасний басейн.

Спортсмени та їхній тренер поділилися враженнями про участь у Чемпіонаті.

Це були складні змагання. Напередодні дехто з хлопців хворів на Covid-19, це завадило ще краще підготуватися. До того ж протягом шести днів Чемпіонату не було жодного вихідного. Але не дивлячись на всі ці складнощі, хлопці впоралися та показали високі результати, — розказав тренер Дмитро Гунько.

Найближчим часом троє призерів та їхній тренер отримають грошову винагороду з обласного бюджету на загальну суму 333,75 тисяч гривень.

Надалі спортсмени готуватимуться до Дефлімпійських ігор, які відбуватимуться в Бразилії у травні 2022 року. Як кандидати на участь в іграх вони отримуватимуть стипендії по 5 тисяч гривень щомісяця з грудня 2021 року до травня 2022 року включно — також з обласної скарбниці.

Нагадаємо на першому Чемпіонаті світу з плавання на короткій воді серед спортсменів з порушеннями слуху чернігівські спортсмени показали особисті рекордні результати. Зокрема Олексій Коломієць здобув два «золота» на дистанціях 200 м та 50 м, стиль «брас». Також плавець виборов ще шість срібних нагород: в індивідуальному заліку на дистанції 100 м стилем «брас», у двох змішаних естафетах 4х50 м (вільним стилем та комбінованій — тобто, різними стилями), у чоловічих комбінованих естафетах 4х50 м та 4х100 м, а також у чоловічій естафеті вільним стилем 4х50 м.

Три «срібла» здобув Владислав Адамович у чоловічих естафетах вільним стилем 4х50 м, 4х100 м та 4х200 м.

З трьома срібними медалями повернувся і Богдан Товкач. Він був другим на чоловічих естафетах 4х100 м (вільний стиль), 4х50 м та 4х100 м (комбіновані).

 
Департамент інформаційної діяльності та
комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Найбільше він любив людей і небо: у Ніжині відкрили меморіальну дошку Герою України Данилу Мурашку 17:20

Сьогодні у Ніжині відбулося відкриття меморіальної дошки на честь нашого земляка, Героя України, легендарного військового льотчика, майора Данила Мурашка. Встановлено її на вулиці, яка віднедавна гордо носить його ім’я.

Результат Драгера — 2,25 проміле: патрульні відсторонили від керування нетверезого водія 16:36

Нещодавно патрулюючи вулицею Федора Уманця, за порушення ПДР інспектори зупинили автомобіль Mercedes-Benz 200 D.

Формуючи культуру пам’яті: у Чернігові відбулася зустріч із представницями ГО «Вшануй» 16:13

19 червня в Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч із Катериною Даценко та Єлизаветою Плескачовою — представницями громадської організації «Вшануй», яка займається розвитком культури пам’яті в Україні та популяризацією загальнонаціональної хвилини мовчання.

Понад 3,1 млн грн надійшло до місцевого бюджету за адміністративні послуги, надані землевпорядниками Чернігівщини з початку 2026 року 15:44

З початку поточного року землевпорядники Чернігівської області спрямували до загального фонду місцевого бюджету 3,101 млн грн за надані населенню адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру.

Через отримані травми загинула пасажирка: повідомлено про підозру водію, який керував автомобілем напідпитку 15:10

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 51-річному жителю Прилуцького району Чернігівської області у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини