Чернігівські плавці з порушеннями слуху вибороли на чемпіонаті світу 2 золоті та 12 срібних медалей
Вихованці Чернігівської обласної дитячо-юнацької спортивної школи осіб з інвалідністю взяли участь у першому Чемпіонаті світу з плавання на короткій воді серед спортсменів з порушеннями слуху.
Додому плавці привезли 2 золоті та 12 срібних нагород. Змагання відбулися 13–21 листопада у місті Ґлівіце (Польща).
Чернігівські спортсмени показали особисті рекордні результати. Зокрема Олексій Коломієць здобув два «золота» на дистанціях 200 м та 50 м, стиль «брас». Також плавець виборов ще шість срібних нагород: в індивідуальному заліку на дистанції 100 м стилем «брас», у двох змішаних естафетах 4х50 м (вільним стилем та комбінованій — тобто, різними стилями), у чоловічих комбінованих естафетах 4х50 м та 4х100 м, а також у чоловічій естафеті вільним стилем 4х50 м.
Три «срібла» здобув Владислав Адамович у чоловічих естафетах вільним стилем 4х50 м, 4х100 м та 4х200 м.
З трьома срібними медалями повернувся і Богдан Товкач. Він був другим на чоловічих естафетах 4х100 м (вільний стиль), 4х50 м та 4х100 м (комбіновані).
Спортсмени займаються під керівництвом заслуженого працівника фізичної культури та спорту, заслуженого тренера України з плавання Дмитра Гунька.
За повідомленням Департаменту сім'ї, молоді
та спорту Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
Про ефективну комунікацію у сфері ветеранської політики – на нараді в ОВА 14:31
Як надалі збільшити на рівні області ефективність міжвідомчої взаємодії у сфері ветеранської політики – обговорювали на нараді, яку провів заступник голови Чернігівської ОДА Іван Ващенко.
Старт роботи над Стратегією розвитку Чернігівської громади: аналітика та опитування мешканців 14:16
Перше засідання робочої групи з розроблення проєкту Стратегії розвитку Чернігівської міської територіальної громади на період до 2027 року (з перспективою до 2034 року) та Плану заходів з її реалізації на 2026–2027 роки під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка відбулося 26 лютого.
“Симфонія тривалістю в життя” — оркестр “Філармонія” продовжує проєкт 14:13
І знову сцена Чернігівського обласного філармонійного центру належала Моцарту! Академічний симфонічний оркестр “Філармонія” (художній керівник та головний диригент — заслужений діяч мистецтв України Микола Сукач) продовжує реалізацію мистецького проєкту “Симфонія тривалістю в життя”, який передбачає виконання всіх симфоній великого австрійського композитора у хронологічній послідовності.
Чернігівські важкоатлети вибороли медалі на Кубку України 10:20
У Луцьку з 23 до 28 лютого відбувається Кубок України з важкої атлетики, де чернігівські важкоатлети вдало виступили та здобули нагороди різного гатунку:
На Чернігівщині засуджено двох військовослужбовців за порушення правил поводження із боєприпасами, внаслідок чого травмовано чотирьох малолітніх дітей 10:19
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону двох військовослужбовців визнано винними у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 414 КК України (порушення правил поводження із боєприпасами, що заподіяло тілесні ушкодження кільком особам).