Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 6 лютого, 19:49:26

Кубок України з кікбоксингу WAKO розпочався у Чернігові

20.11.2021   09:07Агенцiя

Чернігів вдруге приймає Кубок України з кікбоксингу WAKO. 18 листопада у спорткомплексі «Хімік» відбулося відкриття змагань серед дітей, юнаків та юніорів, в яких беруть участь спортсмени з 13 областей та міста Київ.

Кікбоксинг – вид спорту у якому поєднується техніка та правила боксу з прийомами східних єдиноборств – удари ногами, підсічи, кидки, лоу-кіки, бекфіст. WAKO -Всесвітня Асоціація кікбоксерських організацій – найпрестижніша версія кікбоксингу, яка складається з 7 розділів. В Україні цей напрямок представляє Національна Федерація кікбоксингу України WAKO.

Всеукраїнські змагання проходять за олімпійською системою, адже з 2021 року кікбоксинг офіційно став олімпійським видом спорту.

Саме на цих змаганнях відбирають перспективну молодь та дітей, для подальшого формування збірної України. Серед учасників є і зовсім маленькі спортсмени, які з нетерпінням чекають виходу на татамі.

Фінальні поєдинки відбудуться 21 листопада, де і визначать кращих кікбоксерів WAKO. Кубок України є першим етапом відбору до чемпіонату світу, який відбудеться у наступному році.

 

ТРА Новий Чернігів

Останні новини Чернігівщини

СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф

СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф 14:21

Служба безпеки зібрала доказову базу на ще одного зрадника, який добровільно перейшов на бік ворога та воює проти Сил оборони.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:58

Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію техногенного характеру та 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 5 осіб та 3 особи постраждали.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Корюківському районі 10:21

5 лютого, близько 14:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Чернігів-Мена-Сосниця-Гремʼяч сталась ДТП.

6 лютого: цей день в Україні і світі 08:46

День 1444 Російська агресія - Day 1444 Russian aggression