Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 червня, 12:23:36

У спорті “деснянські командири” дають фори підлеглим

14.11.2012   10:12

Протягом тижня у 169-му навчальному центрі Сухопутних військ Збройних Сил України, що в селищі Десна на Чернігівщині проходила підсумкова перевірка постійного складу з фізичної підготовки за 2012 рік.

У спорті “деснянські командири” дають фори підлеглим

У спорті “деснянські командири” дають фори підлеглим

Майже 600 офіцерів та контрактників навчального центру підтягувались на поперечині, бігали стометрівку та 3 кілометри на час. Жінки-військовослужбовці, в свою чергу, здавали човниковий біг 10 по 10 метрів, бігли 1000 метрів на час та виконували комплексну силову вправу за 2 хвилини.

Відтак, найкращі спортивні показники у командира 354-го навчального механізованого полку підполковника Віктора Ніколюка та заступника начальника 169-го навчального центру з тилу підполковника В’ячеслава Севрука.

Серед жінок найкраще впоралися із нормативами старший солдат військової служби за контрактом Олена Андрощук, прапорщик Віта Облєщук та молодший сержант Наталія Литв’як, які проходять службу в управлінні навчального центру “Десна”. В загальному заліку найкраще здали фізичну підготовку воїни 300-го навчального танкового полку, яким командує полковник Едуард Москальов.

– В рік фізичної підготовки та спорту, оголошеного у Збройних Силах України, помітно зросли спортивні показники кожного офіцера та контрактника “Десни”, – повідомив начальник фізичної підготовки та спорту навчального центру капітан Владислав Суспо. – В подальшому плануємо систематично збільшувати фізичне навантаження для тих військовослужбовців, в яких слабкі результати.

Найближчим часом у навчальному центрі розпочнеться відкрита зимова спартакіада з різних видів спорту. До неї залучатимуться найкращі спортсмени навчальних підрозділів “Десни”, а також населених пунктів Чернігівської та Київської областей.
 

Останні новини Чернігівщини

"Час обрав нас": у Чернігові співали українські пісні 12:12

Захисників Чернігівщини підтримали вокально-інструментальний ансамбль зі складу Зразково-показового оркестру Збройних Сил України та музичний гурт «Брас-бенд».

 Воєнні будні та нинішні проєкти чернігівського художнього музею ім. Ґалаґана

Воєнні будні та нинішні проєкти чернігівського художнього музею ім. Ґалаґана 11:57

Війна вплинула на всі галузі життя і на культурну також. Це виявляться не лише в тому, що з’являються патріотичні пісні, відео і фільми, а й у тому, як «почуваються» заклади культури.

Відновлення інфраструктури та транспортної мережі області — зведення за 28 червня

Відновлення інфраструктури та транспортної мережі області — зведення за 28 червня 11:44

У Чернігівській області 28 червня тривали першочергові роботи з відновлення пошкодженої інфраструктури.

 Ворог випустив ввечері по прикордонню Чернігівщини 39 снарядів Ворог випустив ввечері по прикордонню Чернігівщини 39 снарядів

Ворог випустив ввечері по прикордонню Чернігівщини 39 снарядів Ворог випустив ввечері по прикордонню Чернігівщини 39 снарядів 11:40

Напередодні увечері на прикордонні Чернігівської області зафіксували до 39 вибухів, вогонь вівся з території брянської області російської федерації.

За добу на Чернігівщині виявлено 413 вибухонебезпечних предметів — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 29 червня

За добу на Чернігівщині виявлено 413 вибухонебезпечних предметів — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 29 червня 11:17

За добу групи піротехнічних робіт та підводного розмінування ДСНС 26 разів залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів та виявили і вилучили 413 таких предметів.