Поліцейський з Чернігівщини переміг на Чемпіонаті світу з гирьового спорту
Співробітник сектору реагування патрульної поліції з Бобровиці Євген Каліберда посів перше місце на Чемпіонаті світу з гирьового спорту, що проходив з 21 по 24 жовтня у Будапешті, Угорщина.
Поліцейський став найкращим у вправі «ривок однієї гирі вагою 32 кілограми» – протягом 12 хвилин він виконав 200 ривків.
Євген Каліберда працює поліцейським відділення №2 (м. Бобровиця) Ніжинського районного відділу поліції.
Він – один з найсильніших з гирьовому спорті в Україні. В Будапешті виступав у складі збірної команди України з гирьового спорту.
На Чемпіонаті світу змагалися 438 спортсменів-гирьовиків з 32-х країн світу.

– До збірної команди України я відібрався як аматор на Чемпіонаті України з гирьового спорту, який проходив з 2-5 жовтня в Києві. Чому аматор? Бо я кандидат у майстри спорту України з гирьового спорту, – розповідає Євген. – До Чемпіонату світу готувався вкрай відповідально. Дякую начальнику обласної поліції Володимиру Нідзельському, який надав мені додаткову відпустку для поїздки. Під час підготовки до змагань тренувався щодня. Починав свій день з кардіо-тренування, потім йшов у спортзал і займався вже силовими вправами з гирями. Харчувався виключно корисною їжею, вживав вітаміни і спеціальне спортивне харчування, яке мені надав Спортивний клуб поліції Чернігівщини. Дуже вдячний своїм рідним та всім колегам за підтримку!
Змагання з гирьового спорту проходили у два етапи. Під час першого етапу спортсмени виконували вправу «поштовх довгим циклом» двох гир вагою 24 кг кожна. Боротьба була запеклою, проте у цій вправі Євген Каліберда посів друге місце.

– Другий етап – це виконання так званого «гвардійського ривка». Гиря важить 32 кілограми. За 12 хвилин я виконав 200 підйомів (ривків) гирі. Показав найкращий результат і виборов «золото». Звісно ж, дуже зрадів перемозі. Тепер у найближчих планах – виконати необхідні нормативи, щоб стати майстром спорту. Хочу рухатися тільки вперед і вже як професіонал представляти рідну Чернігівщину на міжнародній арені, – підсумував бобровицький поліцейський.
Сектор комунікації
поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
«Кожен зробив свою частину роботи, і це дозволило швидко стабілізувати ситуацію» — Геращенко про ліквідацію наслідків удару ворожого безпілотника 11:54
Сьогодні, 9 грудня, у Чернігівській міській раді відбулася традиційна щотижнева загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка. Участь у засіданні взяли керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради.
Чернігівщина лідирує за збором зернових та зернобобових культур 11:52
Станом на 4 грудня три області України вийшли у лідери за валовим збором зернових та зернобобових культур. Першість утримує Чернігівська область, впевнено випереджаючи Хмельниччину та Вінниччину.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:23
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
9 грудня: цей день в Україні і світі 08:48
День 1385 Російська агресія - Day 1385 Russian aggression
У філармонійному центрі розпочався зимовий казковий цикл 11:14
Зима розпочалася — і знову чарівний світ, і знову казка! У ці дні діти з особливим нетерпінням чекають на подарунки від Святого Миколая-чудотворця.