У Коропі відкрили фітнес-простір і дитячу кімнату
Не так давно 10 активних представниць нашої громади пройшли в рамках Програми DOBRE навчання в Академії жіночого лідерства.
Історія не закінчилася просто врученням сертифікатів. Випускниці Академії написали гендерно-орієнтований проєкт – створення фітнес-простору і дитячої кімнати. Робота з проєктом почалася ще з весни і тривала ціле літо. Всі зусилля були немарними, він отримав фінансування. Наші лідерки радіють результату: вчора в Коропі урочисто презентували проєкт «Щаслива жінка» (саме таку він має назву).
Фітнес-простір діє у приміщенні Центру дитячої та юнацької творчості по вулиці Чернігівській.
За грантові кошти закуплені 12 фітнес-батутів та стільки ж комплектів спортінвентарю. Вчора лунали слова вдячності голові громади, за підтримку – у приміщенні з’явилися нові меблі, холодильник, оргтехніка. Голові і учасницям ГО «Коропщина-спільний дім» − без громадської організації не вдалося б втілили проєкт.

Не можна не згадати художника Антона Кваснікова, який ідею щастя й свободи переніс за допомогою фарб на стіни.
Заняття з фітнесу на батуті проводитиме Катерина Медведь. Новий для себе фах вона опанувала на профільних курсах.
Власне, фітнес на батуті – новинка для всієї нашої громади. Досі тут такого не було.
- Це і кардіо, і силові навантаження. Можна порівняти з бігом чи стрибками на скакалці. Але набагато цікавіше! – розповіла тренерка.
− І заряджає позитивом! – «підказали» дівчата поряд.
Охочих займатися джампінгом багато, хоч і навантаження досить серйозні.

Але це тільки частина проєкту «Щаслива жінка», адже є і другий його компонент. У приміщенні ЦДЮТ (по вулиці Вознесенській) створена дитяча кімната. Там матусі зможуть на деякий час залишати дітей, щоб вирішити свої нагальні справи. А в цей час досвідчені педагоги організують дітворі цікаве дозвілля. Детальніше про це – трохи пізніше.
Коропська селищна рада
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 11:30
Протягом минулої доби зареєстровано 13 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 12 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.
Поліція встановлює обставини поранення дитини у Ніжині 11:28
Вчора вдень до поліції надійшло повідомлення про те, що в місті Ніжин 12-річний хлопчик отримав поранення ноги з предмета, що схожий на травматичний пістолет.
На Чернігівщині триває посівна: аграрії засіяли майже 28 тисяч га ярих зернових і зернобобових 11:26
А це – майже 5% від прогнозованої площі у 572,9 тис. гектарів.
Вражаючі результати чернігівської спортсменки на всеукраїнських змаганнях! 11:22
З 14 до 19 квітня в Умані відбулися Кубок України та Всеукраїнські змагання серед юніорів та юніорок 2008–2009 років народження пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської з веслування на байдарках і каное.
21 квітня: цей день в Україні і світі 09:19
День 1518 Російська агресія - Day 1518 Russian aggression