«Менщина туристична» організовує черговий велопробіг «Я їду за Героя України»
«Я їду за Героя України» – так називається велопробіг, який організовує «Менщина туристична» на День захисників та захисниць України, Покрови та з нагоди Дня українського козацтва.
– Це буде вже другий наш велопробіг, – каже керівниця проєкту «Менщина туристична» Вікторія Неруш. – У минулорічному велопробігу взяли участь 24 ентузіасти. Маршрут пролягатиме з Мени до Киселівки. Спробуємо проїхати після відвідин поховання Максима Андрейченка з Чугаївки через місток до урочища Остреч. У Киселівці покладемо квіти до пам’ятних дошок нашим землякам. Фінішуємо на Алеї Героїв у Мені.
Протяжність маршруту складає близько 20 кілометрів. Збір у центрі міста біля стенду з фотографіями полеглих на полі бою героїв Менщини 14 жовтня о 9 годині.
– Війна досі триває, тому ми також хочемо продемонструвати свою підтримку нашим захисникам, хто зараз боронить нас від російських окупантів, та вшанувати пам’ять героїв Менщини, які полягли в боях за відстоювання незалежності України, – говорить Вікторія Неруш. – Запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до патріотичного велопробігу. Пропонуємо також жителям Стольного вшанувати у цей день свого земляка Миколу Бурлака, у Березні – Сергія Куліду, в Городищі – Дмитра Донця. Всім мати справний велосипед, одяг, що відповідає погоді, запас води. Наявність української патріотичної символіки та букетиків квітів вітається.
Останні новини Чернігівщини
Прокуратура через суд стягнула з лісгоспу майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев 11:54
Господарський суд Чернігівської області у повному обсязі задовольнив позов Новгород-Сіверської окружної прокуратури та зобов’язав ДП «Новгород-Сіверськрайагролісгосп» відшкодувати майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев.
У Корюківській громаді працює мобільна соціальна служба 11:51
На Корюківщині запроваджено новий формат соціальної підтримки, який дозволяє оперативно реагувати на потреби мешканців, особливо у віддалених населених пунктах. З червня тут працює мобільна соціальна служба – на базі місцевого Центру надання соціальних послуг.
3740 звернень щодо домашнього насильства: у Чернігівській ОВА відбулося засідання профільної робочої групи 11:48
Напередодні старту Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» у Чернігові провели засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у співпраці та за підтримки Сабкластеру з питань гендерно зумовленого насильства та Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні.
У Чернігові поліцейські оперативно встановили і затримали грабіжника 11:46
Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили 18-річного молодика, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном 50-річної чернігівки.
Чернігівські поліцейські перекрили канал незаконного поширення психотропних речовин 11:45
Оперативники Чернігівського районного управління поліції викрили 42-річного чоловіка, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин. Зловмисника затримано, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.