Команда чернігівських поліцейських перемогла у змаганнях з гирьового спорту
1 жовтня завершилися обласні змагання з гирьового спорту на кубок Чернігівської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» серед правоохоронних відомств.
У вправності з гирями силовики змагалися на стадіоні ім. Гагаріна.
У цьому силовому виді спорту, згідно з правилами змагань, найсильніші правоохоронці піднімали залізні гирі вагою 24 кг за програмою двоборства (поштовх двох гир від грудей двома руками + ривок гир почергово однією та другою рукою без перерви та відпочинку).
Змагання провели в чотирьох вагових категоріях: до 68 кг, до 78 кг, до 85 кг і понад 85 кг. На виконання кожної вправи двоборства учасникові давалося 10 хвилин.
Поліцейські здобули призові місця в особистому заліку в двох вагових категоріях.
1-ше місце вибороли Євген Каліберда з Бобровиці (категорія до 78 кг) та Артем Науменко з Корюківки (категорія понад 85 кг);
3-те місце — Віктор Білець з Корюківки (категорія понад 85 кг).
Чемпіоном турніру в командному заліку стала збірна команда Головного управління Національної поліції в Чернігівській області, друге місце посів Чернігівський прикордонний загін, третє — команда Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій.
Команди-переможці отримали кубки й дипломи. Учасники змагань, які перемогли в особистому заліку, нагороджені медалями та грамотами.
Сектор комунікації
поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Землевпорядники Чернігівщини оцифрували понад 9,8 тис. документацій із землеустрою та оцінки земель у першому півріччі 2026 року 16:54
Упродовж січня – червня 2026 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області перевели в електронну форму понад 9,8 тис. документацій Державного фонду документації із землеустрою та оцінки земель.
Від маленької сауни-бочки до сучасного комплексу відпочинку 16:33
Саме такий шлях пройшла родина Макаренків із села Хотинівка на Ніжинщині. Масштабувати бізнес Олегу та Юлії допомогли грантові програми, зокрема «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей» від служби зайнятості.
За матеріалами СБУ 7 років ув’язнення отримав один з учасників каналу втечі ухилянтів за кордон 16:11
За доказовою базою Служби безпеки заочно засуджено до 7 років позбавлення волі одного з учасників каналу незаконного виїзду за кордон українських громадян призовного віку.
Ремонт укриття і термомодернізація ліцею: як громади Ніжинщини готуються до нового навчального року 15:43
Під час візиту на південь регіону начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус відвідав дві громади – Ніжинську і Талалаївську сільську. У фокусі – готовність ТГ до старту нового навчального сезону.
Хотіла купити запчастини до авто, натомість втратила 15 тисяч гривень: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахраїв на інтернет-майданчиках 15:21
Шахраї часто розміщують на інтернет-платформах фейкові оголошення про продаж різних товарів та переконують покупців робити передоплату. Поліцейські вкотре закликають громадян бути пильними під час здійснення покупок у інтернет-магазинах та сплачувати за товар виключно після його отримання й перевірки.



