Українці виграли чотири медалі на юніорському Євро із дзюдо
Одну золоту та три бронзові нагороди завоювали українські дзюдоїсти на чемпіонаті Європи серед юніорів у Люксембургу.
«Золото» у ваговій категорії до 70 кг виграла Наталія Чистякова.
У півфіналі дзюдоїстка з Ніжина ефектним кидком на оцінку ваза-арі здолала іспанку Аї Рустант Цуноду, а у фіналі завдяки іппону на третій хвилині сутички перемогла хорватку Лару Цветко.
У вазі до 60 кг Олег Вередиба у поєдинку за третє місце упевнено здолав представника Чехії Антоніна Дворачека.
У категорії до 66 кг Владислав Казимиров у бронзовому поєдинку переміг представника Кіпру Георгіоса Баларжішвілі, а Євген Гончарко виявився сильнішим за грузина Тенго Зіракашвілі.
Читайте також: Українці здобули три «бронзи» на старті юніорського Євро із дзюдо
Загалом у чемпіонаті Європи із дзюдо U21 взяли участь 210 дзюдоїстів та 141 дзюдоїстка з 43-х країн континенту. За збірну України виступили 15 спортсменів.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:44
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.
На Чернігівщині розроблять обласну Стратегію з контролю над тютюном на 2025-2026 роки 12:21
Питання її впровадження ініціював Олександр Чепурний, гендиректор Обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України, на черговому засіданні регіональної координаційної ради з питань громадського здоров’я.
На Новгород-Сіверщині поліцейські відсторонили від керування нетверезих водіїв, рівень алкоголю в крові яких значно перевищував допустиму норму 11:41
Поліцейські Новгород-Сіверського райвідділу поліції виявили трьох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння.
Ялинки на центральній площі Чернігова цьогоріч не буде 11:19
У Чернігові цього року не встановлюватимуть ялинку на центральній площі, а разом із нею — «казкове містечко», фуд-зону та інші святкові елементи.
Понад 300 тисяч гривень збитків: поліція Чернігівщини повідомила інженеру технічного нагляду про підозру в службовій недбалості 10:48
Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу співробітників обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури викрили 63-річного посадовця у неналежному виконанні службових обов'язків.