14-літня дзюдоїстка з Ніжина стала чемпіонкою світу на Всесвітніх іграх школярів
14-літня дзюдоїстка з Ніжина Жаклін Сатарі стала чемпіонкою світу на Всесвітніх іграх школярів, що тривають нині у Сербії.
Виступала у ваговій категорії до 40 кілограмів. У півфіналі й фіналі змагань поборола спортсменок з Росії. Інформацію Суспільному підтвердив президент федерації дзюдо міста Ніжина Костянтин Смалій.
Жаклін займається дзюдо восьмий рік поспіль, з першого класу. Вона – вихованка КДЮСШ «Дзюдо», що в Ніжині. В коментарі Суспільному особистий тренер чемпіонки Сергій Антонян розповів, що дівчина є багаторазовою призеркою чемпіонатів України та світу. З першого року занять дзюдо виступала на спортивних змаганнях, з восьми років щоразу входила до трійки лідерів, крім одного року.
«Працелюбна. Не жаліє себе – займається через «не хочу» і «не можу». Ця перемога – перший крок до професійного спорту», – говорить тренер.
З його слів, Жаклін цього року вперше виступала за збірну України.
Збірна України з дзюдо на Всесвітніх іграх школярів у Сербії. Жаклін Сатарі - третя справа
«Унікальність цієї перемоги – те, що Жаклін з маленького містечка. Малі міста – не означає, що трошки позаймались – і досить, треба їхати у велике місто для результатів. Треба просто працювати», – сказав Костянтин Смалій.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 12:20
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.
На Чернігівщині викрито лікарку ВЛК, яка за грошову винагороду встановлювала фіктивні діагнози для ухилення від мобілізації 12:19
У межах програми з викриття протиправних дій службових осіб військово-лікарської комісії «Зворотній бік ТЦК та ВЛК» за процесуального керівництва Деснянської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону повідомлено про підозру члену військово-лікарської комісії одного з РТЦК та СП на Чернігівщині за ч. 1 ст. 368, ч. 1 ст. 366 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди, внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей).
Які платформи ШІ можуть полегшити роботу редакцій: поради експерта 10:21
Claude, ChatGPT, Perplexity, NotebookLM, ElevenLabs та інші сервіси штучного інтелекту можуть суттєво полегшити роботу медійників під час створення контенту.
«Точка опори» та «Досвід має значення»: стартували нові програми підтримки бізнесу та ринку праці 10:09
У фокусі онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу», що відбулася наприкінці минулого тижня, – дві нові урядові програми «Точка опори» та «Досвід має значення».
Вдалий виступ: 10 медалей у скарбничці Чернігівщини 09:16
З 25 до 26 квітня у Кам'янець-Подільському Хмельницької області відбувся ІІ етап Кубка України з легкої атлетики з метань, а також всеукраїнські змагання з легкоатлетичних метань на честь олімпійських чемпіонів Фаїна Мельник та Анатолій Бондарчук.