Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 17 квітня, 02:03:08

У Ніжині на стадіоні «Спартак» відбувся спортивно–масовий захід та урочисте висадження Олімпійської алеї

13.09.2021   08:50Агенцiя

11 вересня, в Україні відзначається День фізичної культури і спорту. З цієї нагоди у Ніжині на стадіоні «Спартак» відбувся спортивно–масовий захід та урочисте висадження Олімпійської алеї.

Варто зазначити, що захід був приурочений до відзначення 30–ї річниці створення Національного олімпійського комітету України  та 20–ї річниці створення Чернігівського обласного відділення НОКУ. Також цей день знаменний для ніжинців іншими важливими датами, а саме 20–ю річницею створення Ніжинської дитячо–юнацької спортивної футбольної школи, 70–ю річницею створення Ніжинської комплексної дитячо–юнацької спортивної школи, 15–ю річницею створення комплексної дитячо–юнацької спортивної школи Ніжинської організації спортивного товариства «Спартак» та 10–ю річницею створення Ніжинської міської ГО «Федерація футболу».

Насолодитись спортивним святом разом з містянами завітала перший заступник голови обласної ради, перший заступник голови відділення Національного олімпійського комітету України в Чернігівській області, учасниця трьох Олімпійських ігор, заслужений майстер спорту України Ніна Лемеш, Ніжинський міський голова Олександр Кодола, начальник Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради, заступник обласного олімпійського осередку, учасник п'яти Олімпійських ігор Андрій Дериземля, тренери та спортсмени.

– Унікальна властивість олімпійського руху полягає в об’єднанні молодих людей. І дуже приємно сьогодні бачити стільки молоді і спраглих до перемог очей. І хочеться побажати цим дітям, які тільки хочуть стати олімпійськими чемпіонами, щоб усі задумані мрії збувались і перетворювались у здобуті всеукраїнські, європейські, світові та олімпійські перемоги, – сказала Ніна Лемеш.

Принагідно заступник голови обласної ради Ніна Лемеш нагородила кращих тренерів та спортсменів почесними відзнаками.

Традиційно до Дня фізичної культури і спорту для усіх учасників і гостей спортивного дійства були проведені «Олімпійська руханка» та «Олімпійський урок».
Усі бажаючі також могли спробувати свої сили на «Смузі перешкод» та подивитись на показові виступи юних спортсменів з футболу, рукопашних видів спорту, гімнастики та велоспорту.

Продовжились урочистості висадженням Олімпійської алеї, яка стала вже другою у рамках відзначення визначних ювілейних дат національного та обласного олімпійських осередків. Наразі чекають на висадження алеї у Новгород–Сіверському, Борзні та Чернігові.

Також цього дня на території спортивного товариства «Спартак» відбулась знакова для футбольного загалу Ніжинщини подія – відкриття Музею футболу.
 


 
Відділ інформаційного забезпечення
виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 16:18

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв

На Прилуччині поліцейські викрили схему незаконного видобутку корисних копалин та повідомили про підозру посадовиці комунального підприємства 16:16

Слідчі Прилуцького районного відділу поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури викрили протиправну діяльність посадовиці комунального підприємства, яка організувала незаконний видобуток корисних копалин загальнодержавного значення.

 Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини»

Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини» 16:14

У лютому цього року в регіоні стартував проєкт «Молодіжна візія Чернігівщини» – дослідження участі молоді в прийнятті рішень у громадах.

«Армія відновлення» 16:12

Протягом січня-березня 2026 року службою зайнятості на Чернігівщині видано 2425 направлень на суспільно корисні роботи для понад 900 громадян області. Люди працюють за строковими трудовими договорами. На оплату їх праці спрямовано 15 млн гривень.

Медична допомога постраждалим від аварії на ЧАЕС – у діалозі з медиками і громадськістю 15:03

У Чернігівській ОВА говорили про доступність медичної допомоги для людей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини