Поліцейські Чернігівщини бігають швидше за всіх силовиків області
Сьогодні під час обласних змагань серед силових структур перше командне місце з легкоатлетичного кросу здобула команда Головного Управління Національної поліції в Чернігівській області.
У змаганнях брали участь поліцейські, рятувальники, прикордонники, військові, курсанти вишу пенітенціарної служби та інші силовики, що входять до СТ "Динамо".
Змагання за програмою "Динаміада 2021" Чернігівської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України пройшли у Центральному парку культури та відпочинку.
Учасники мали подолати дистанцію у 1, 3 та 5 кілометрів по змішаній місцевості.
У результаті змагань третє місце здобула команда Академії державної пенітенціарної служби, на другій сходинці опинилися спортсмени з Державної служби з надзвичайних ситуацій, на першій — поліцейські Чернігівської області.
До складу команди поліції увійшли Павло Олійник (рота конвойної служби), В’ячеслав Лучко (рота особливого призначення) та Антон Темносагатий (Прилуцький районний відділ поліції).
В особистому заліку на дистанції у 5 км перше місце виборов поліцейський Павло Олійник.
Гарний результат показав й В’ячеслав Лучко, який на дистанції у 3 кілометри він виборов друге місце.
Антон Темносагатий зайняв друге місце на дистанції в 1 кілометр.
Нагороди переможцям вручив заступник начальника ГУНП в Чернігівській області Віктор Шанський.
Нагадаємо, що змагання «Динаміада - 2021» включає такі види спорту, як настільний теніс, кульова стрільба, гирьовий спорт, офіцерське триборство, футбол, волейбол.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Доступ до послуг за будь-яких умов: про Індекс цифрової трансформації громад та Starlink – на брифінгу в ОВА 16:44
На національній платформі «Дія.Цифрова громада» працює унікальний інструмент – Індекс цифрової трансформації, який дозволяє в режимі реального часу вимірювати рівень цифровізації громад України.
На Чернігівщині триває декларування зброї: поліція нагадує громадянам про необхідність обов’язково задекларувати знайдену або отриману вогнепальну зброю та боєприпаси 16:19
Поліція інформує: декларування раніше знайденої або отриманої вогнепальної зброї звільняє людину від кримінальної відповідальності за її незаконне зберігання та надає право законно залишити зброю в себе.
Новгород-Сіверські поліцейські затримали торгівця наркотиками 15:28
Оперативники та слідчі Новгород-Сіверського райвідділу поліції викрили незаконну діяльність 55-річного зловмисника, який систематично займався збутом наркотичних засобів. Зловмисника поміщено до ізолятора тимчасового тримання.
Про стан прибирання міста та подальші завдання — за підсумками наради 14:47
На щотижневій загальноміській нараді 31 березня начальник комунального підприємства «Муніципальна варта» Ігор Дєдіков прозвітував про результати інспектування території міста.