У Чернігові відбудеться Всеукраїнський патріотичний забіг
Цієї суботи, 28 серпня, о 10:00 год. на Красної площі стартує Всеукраїнський патріотичний Забіг пам'яті загиблих воїнів АТО/ООС «Шаную воїнів, біжу за Героїв України».

Взяти участь можуть усі охочі. Про це повідомив директор Департаменту сім’ї, молоді та спорту ОДА Андрій Шемець сьогодні під час брифінгу в облдержадміністрації. Участь у заході також взяли представник Міністерства у справах ветеранів України в Чернігівській області Володимир Мироненко та начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту Чернігівської міськради Андрій Дериземля.
Володимир Мироненко повідомив, що бігуни долатимуть такі дистанції: півтора кілометра, 3,5 і 7 км. Також цьогоріч відбудеться дитячий забіг на 300 метрів. Всі охочі бігти мають зареєструватися біля малої міської сцени на Алеї Героїв. Початок реєстрації — о 8:00 год. Задля безпеки учасників заходу з дев’ятої години ранку перекриють проїзну частину від Червоної площі до виїзду з міста на Київ.
Наприкінці брифінгу спікери запросили всіх небайдужих приходити в білих футболках та долучатися до Забігу. Сподіваються, що похмура погода не завадить вшанувати пам'ять загиблих героїв.
Нагадаємо, що захід пройде за сприяння Міністерства у справах ветеранів, Чернігівської обласної державної адміністрації, Чернігівської міської ради, громадських організацій.
Останні новини Чернігівщини

Замах на вбивство голови однієї з селищних територіальних громад Чернігівського району – чернігівця засуджено до 7 років ув’язнення 10:32
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської окружної прокуратури визнано винним 50-річного чернігівця у закінченому замаху на умисне вбивство голови однієї з селищних територіальних громад Чернігівського району (ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 115 КК України). Вироком Деснянського районного суду міста Чернігова його засуджено до 7 років позбавлення волі.
У Чернігівській політехніці нагородили призерів чемпіонату області з футболу 10:17
Сьогодні в Національному університеті «Чернігівська політехніка» свої нагороди отримали команди-призери та кращі гравці обласного чемпіонату, який нещодавно провели серед футбольних клубів Чернігівщини.
Дотримання трудового законодавства в умовах мораторію: позиція Держпраці 10:05
Дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці та легалізація трудових відносин – тема сьогоднішньої онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу».
ВПО та жителі прифронтових територій можуть скористатися компенсацією на придбання житла за програмою єОселя 09:14
Десятого вересня набрала чинності постанова, якою Кабінет Міністрів України розширив доступ до програми єОселя для внутрішньо переміщених осіб та жителів прифронтових територій. Сам механізм запрацює упродовж декількох днів, коли банки врегулюють обмін інформацією з Пенсійним фондом України.

15 вересня: цей день в Україні і світі 09:13
ДЕНЬ 1300 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1300 RUSSIAN AGRESSION