Головний тренер «Десни»: «Переміг сильніший»
Після чотирьох поспіль перемог чернігівська «Десна» підійшла до матчу п’ятого туру проти Чемпіона України – київського «Динамо» у ранзі лідера. Матч з киянами мав стати серйозним іспитом для чернігівських футболістів. Гра команд відбулася 22 серпня в Києві на стадіоні «Динамо» імені В.В. Лобановського.
					З початком матчу кияни заволоділи ініціативою, чернігівці ж надійно захищалися, але на 30-й хвилині динамівцям вдалося відкрити рахунок. Микола Шапаренко виконав передачу на Віталія Буяльського, який майстерним ударом відправив м’яч у «дев’ятку» воріт Ігоря Литовки.
Через сім хвилин кияни забили вдруге. Олександр Сафронов у власному штрафному майданчику грубо зіграв проти Віталія Буяльського, і арбітр матчу Ігор Пасхал після перегляду відеоповтору, призначив пенальті. Динамівець Віктор Циганков впевнено реалізував одинадцятиметровий.
У другому таймі футболісти «Динамо» продовжували володіти територіальною та ігровою перевагою, і на 56-й хвилині забили третій гол. Віталій Буяльський, скориставшись помилкою захисника «Десни» Тараса Завійського, переграв воротаря гостей.
Після забитого голу кияни продовжували домінувати на полі, і на 78-й хвилині довели рахунок до розгромного. Білоруський гравець господарів поля Ілля Шкурин намагався замкнути навісну передачу з кутового, і м’яч рикошетом від Тараса Звійського залетів у ворота «Десни».
Після гри головний тренер «Десни» Олександр Рябоконь зазначив: «Все закономірно — переміг сильніший. Сьогодні вже нічого не виправиш, потрібно зробити правильні висновки і спробувати виправитися в наступній грі».
Отже, після розгромної поразки від київського «Динамо» з рахунком 0:4, «Десна» опускається на третю сходинку в турнірній таблиці. Лідерство захопили київські динамівці, другу сходинку посідає донецький «Шахтар».
Матч шостого туру футболісти «Десни» проведуть вдома на стадіоні імені Ю.О. Гагаріна 29 серпня проти дебютанта Прем’єр-ліги – рівненського «Вереса». Початок гри о 14:00.
Біла хата
Останні новини Чернігівщини
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 12:33
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
Понад півтори сотні малюків народилися в жовтні у Чернігові 11:52
У жовтні 2025 року в Комунальному некомерційному підприємстві «Чернігівський пологовий будинок» Чернігівської міської ради з’явилося на світ 156 дітей — 71 дівчинка та 85 хлопчиків.
На Чернігівщині поліція встановлює обставини вибуху в полі, внаслідок якого двоє чоловіків загинули та одного травмовано 11:12
Учора вдень до поліції надійшло повідомлення про те, що внаслідок вибуху у полі у Борзнянській громаді Ніжинського району загинули двоє чоловіків (1993 та 2004 р.н) та ще один (1973 року народження) зазнав травм.
Посилення міжнародного партнерства: в ОВА підписали меморандум з БО «Кент з Україною» 10:48
Меморандум про взаєморозуміння щодо співпраці між Чернігівською ОДА й благодійною організацією «Кент з Україною» (Велика Британія) учора підписали перший заступник голови ОДА Костянтин Мегем і засновник та керівник місії згаданої організації Джордан Мід.