Команда КОРДу перемогла у змаганнях з практичної стрільби серед поліцейських підрозділів Чернігівщини
За результатами змагань з практичної стрільби співробітники Управління корпусу оперативно-раптової дії ГУНП в Чернігівській області посіли перші місця як в особистому, так і в командному заліках
Змагання проводилися у рамках відбору до Всеукраїнського чемпіонату з практичної стрільби Національної поліції України.
– У змаганнях брали участь команди спецпідрозділів поліції Чернігівщини. Особливість цих змагань у тому, що стрільба по мішенях відбувалася з перешкодами. Такі змагання відбуваються приблизно раз на рік – на обласному рівні, а потім на всеукраїнському. Важливість їх у тому, що кожен поліцейський, незалежно від підрозділу в якому він служить, має досконало володіти вогнепальною зброєю. Оскільки це може убезпечити його та громадян від протиправних посягань, – каже начальник Управління кадрового забезпечення поліції області Ігор Папченко.
За результатами змагань третє місце посіла Рота патрульної служби поліції особливого призначення «Чернігів», друге – команда Роти поліції особливого призначення, а перше місце – поліцейські КОРДу.
В особистому заліку всі призові місця також вибороли співробітники Управління корпусу оперативно-раптової дії.
Сектор комунікації
поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Бібліотеки Чернігівщини розвивають цифрову грамотність: відбулися онлайн-тренінги для координаторів Хабів цифрової освіти 11:13
У Чернігівській області триває системна робота з розвитку цифрової грамотності населення. Протягом двох тижнів відбулися два п’ятиденні онлайн-тренінги для координаторів Хабів цифрової освіти – бібліотекарів, які щодня допомагають мешканцям громад опановувати цифрові навички, користуватися сервісами та впевненіше почуватися в інформаційному суспільстві.
Троє вчителів із Чернігівщини потрапили до короткого списку національної премії «Вчитель року 2025» 11:11
Троє педагогів із Чернігівщини стали фіналістами національної премії Goncharenko Centre’s Teachers Award, за результатами якої буде обрано «Вчителя року 2025». До короткого списку увійшли Світлана Петренко із Чернігова, Оксана Махлай із села Шатура, Ніжинського району та Яна Сташенко із Ніжина.
Народовладдя в дії: громади мають затвердити Статути до кінця 2026 року – підсумки вебінару від “Спілки Ініціатив Чернігівщини” 11:07
13 листопада відбувся вебінар "Статути територіальних громад: впровадження форм участі в контексті законодавства про народовладдя", організований об'єднання «Спілка Ініціатив Чернігівщини» спільно з Чернігівською ОВА.
Чернігівські поліцейські затримали двох підозрюваних у наркоторгівлі з партією «закладок» 11:04
Оперативники Чернігівського районного управління поліції затримали двох 33-річних місцевих мешканок, які підозрюються у розповсюдженні особливо небезпечних психотропних речовин шляхом «закладок».
На Чернігівщині внаслідок російських атак загинули дві жінки: поліція документує злочин росії 10:49
Сьогодні вночі російська армія завдала низку ударів безпілотниками по місту Городня Чернігівського району.