Чернігівські ветерани перемогли десантників
В рамках останньої футбольної гри першого кругу всеукраїнської ліги учасників АТО дивізіону «Північ» чернігівська футбольна команда «Старт АТО» в запеклій боротьбі перемогла на місцевому стадіоні «Локомотив» збірну команду військовослужбовців окремої десантно-штурмової бригади «Купол-95» м. Житомир з рахунком 1:0.
![](/uploads/29968-m.jpg)
- Гра була практично рівною, гідні суперники, ніхто не хотів поступатися і долю поєдинку вирішив лише один гол наприкінці матчу, який ми забили з пенальті. Великим позитивом є те, що багато хлопців зараз, які проходять військову службу поєднують армійське життя з футболом. У мене вся команда – це діючі військовослужбовці як ЗСУ так і інших військових формувань, які одночасно є ветеранами АТО/ООС, лише я пенсіонер, проте це не зупиняє мене постійно грати у футбол, - розповів тренер та капітан футбольної команди «Старт АТО» з Чернігова, ветеран АТО/ООС Дмитро Тарасенко.
Наразі чернігівська команда «Старт АТО» посідає третє місце у турнірній таблиці і після двотижневого відпочинку ветерани продовжуватимуть боротьбу за чемпіонство.
Ігор Березинський, спеціальний кореспондент Інформагентства МО України АрміяInform
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.