Ветерани виборюватимуть звання кращих з футболу
У Чернігові на місцевому стадіоні «Юність» стартував дводенний футбольний турнір на Кубок професій.
Поряд зі збірними командами медиків, будівельників, нотаріусів та адвокатів участь у змаганнях приймають і українські захисники – збірна команда учасників АТО. Організаторами турніру виступили представники Нотаріальної палати України.
- Дуже приємно, що запросили збірну команду АТО на цей турнір. Для наших хлопців це дуже гарна практика, досвід і безпосередньо живе спілкування. Наші гравці представляють різні регіони країни, зокрема це Сумська, Житомирська Київська, Чернігівська області тощо. Ми постійно граємо і в всеукраїнській лізі АТО, зокрема в зоні «Північ». Дуже хотілося аби керівництво Чернігова та області більше уваги приділяло футболу серед ветеранів, адже це зараз досить потужний напрямок реабілітації для воїнів. Поряд з допомогою, яку надають військові з оперативного командування «Північ», ми розраховуємо і на підтримку місцевих органів влади щодо розвитку футболу серед ветеранів, - розповів тренер збірної футбольної команди учасників АТО з Чернігова, учасник АТО/ООС Дмитро Тарасенко.
Вже в першому матчі у важкій боротьбі ветерани здолали збірну команду будівельників з рахунком 1:0 та попереду у них ще три важливі зустрічі з іншими учасниками турніру.
Ігор Березинський, спеціальний кореспондент Інформагентства МО України АрміяInform
Останні новини Чернігівщини
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.