Відбулася VII обласна Спартакіада "Сильні духом" серед осіб з інвалідністю
2 червня в місті Чернігові на базі Спорткомплексу "Хімік" відбулася VII обласна Спартакіада "Сильні духом" з гри бочче серед осіб з інвалідністю.
На змагання з гри бочча до спортивного комплексу «Хімік» прибули більше 30 учасників з обласного центру, Ніжина, Прилук, Куликівської, Киїнської та Ріпкинської громад.
До урочистого відкриття долучились Олена Дмитренко - голова Чернігівської обласної ради, Олена Дума - заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації.
Такі змагання проводяться з метою залучення широкого кола осіб з інвалідністю до регулярних занять фізичною культурою і спортом, популяризації цієї гри серед осіб з інвалідністю, як ефективного засобу реабілітації.
Організатори даного заходу: ГО "Центр медико-соціальної та фізичної реабілітації інвалідів з порушенням фізичного розвитку "Інтеграція" та Чернігівський регіональний центр з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю "Інваспорт".
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліцейські затримали чоловіка, який тяжко травмував односельця 14:57
Оперативники та слідчі відділення поліції №1 (селище Короп) Новгород-Сіверського відділу поліції затримали 54-річного чоловіка, причетного до заподіяння тяжких тілесних ушкоджень односельцю під час спільного вживання алкогольних напоїв.
Безпека, харчування та підвезення: як школи Чернігівщини підготувалися до нового навчального року 12:55
Менш ніж за тиждень стартує новий навчальний рік. Як підготувалася до нього Чернігівщина, розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління освіти і науки ОДА Юрій Музика.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:51
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
27 серпня: цей день в Україні і світі 08:50
День 1646 Російська агресія - Day 1646 Russian aggression
Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06
Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».