Відбувся Чемпіонат з легкоатлетичного кросу серед поліцейських з усієї України
112 поліцейських-спортсменів у складі 28 збірних команд взяли участь у Чемпіонаті Національної поліції України з легкоатлетичного кросу.
Змагання проходили у Чернігові на території спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з лижного спорту.
За звання найшвидших поліцейських змагалися команди Головних управлінь та міжрегіональних територіальних органів Національної поліції в областях та м. Києві, Департаментів стратегічних розслідувань, поліції охорони та патрульної поліції.
Співорганізаторами змагань стали спортивний клуб поліції Чернігівської області та первинна профспілкова організація ГУНП в Чернігівській області Всеукраїнської профспілки Національної поліції України.
Начальник Головного управління Нацполіції в Чернігівській області Володимир Нідзельський звернувся до присутніх:
– Я радий вітати наших гостей, колег, поліцейських-спортсменів та вболівальників з усієї країни у стародавньому Чернігові. Спорт – це стиль життя сучасного правоохоронця. Вітаю з початком змагань та бажаю гідно виступити на Чемпіонаті та здобути перемогу у чесній боротьбі!
Серед поліцейських-легкоатлетів були 23 учасники бойових дій, один майстер спорту міжнародного класу, 14 майстрів спорту України, 15 кандидатів у майстри спорту, 13 чоловік мають перший спортивний розряд.
Надзвичайна спортивна атмосфера та командний дух показали, наскільки згуртовані і підготовлені правоохоронці. Хоча боротьба за перемогу була запеклою, адже кожен учасник Чемпіонату приїхав перемагати.
У загальнокомандному заліку перше місце посіли поліцейські з Київщини, на другій сходинці — Харківська область, а «бронзу» завоювали правоохоронці з Херсонщини.
Поліцейські-легкоатлети виборювали першість на дистанції в тисячу метрів (жінки і чоловіки), три і п’ять тисяч метрів (чоловіки).
На дистанції в тисячу метрів переміг Владислав Фінчук з Київської області, на другому місці – Олександр Мастюк з Херсонщини, а на третьому – співробітник Державної служби охорони Руслан Даньків.
Найкращий результат на цій же дистанції серед дівчат показала Вікторія Ковба з Київщини, дещо поступилася їй Анна Міщенко з Харківської області, а на третьому місці – Анастасія Прокудіна з Херсонщини.
Серед чоловіків на дистанції в три тисячі метрів місця розподілилися наступним чином: перше – Андрій Ігнатенко з Луганської області, друге – Денис Кирилович з Житомирщини, третє – Володимир Чуб з Харківщини.
П’ять тисяч метрів першим подолав Володимир Киц з Київської області, «срібло» дісталося чернігівцю Павлу Олійнику, а «бронза» — Тарасу Чуканю з Хмельницької області.
Володимир Нідзельський нагородив переможців та призерів змагань кубками, медалями, грамотами і цінними подарунками та побажав нових досягнень як в спорті, так і на службі.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Грантова підтримка агробізнесу: актуальні програми та особливості їх реалізації на Чернігівщині 10:54
Цього року, як і в попередні, агропромислові виробники Чернігівської області або ж ті, які лише планують реалізувати себе в цій сфері, можуть скористатися державною допомогою. Якою саме – розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА Олег Крапивний.
Соціальний бізнес громади: у Гончарівській ТГ відкрили комунальну пекарню 10:37
Під час робочого візиту в Гончарівську громаду начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус зосередив увагу на проєктах місцевого комунального підприємства.
Незаконна порубка лісу на понад 1 млн грн – судитимуть лісника на Прилуччині 10:03
Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно в.о. лісничого районного агролісогосподарства за фактом пособництва незаконній порубці дерев та їх перевезенні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 5 ст. 27 ч. 4 ст. 246 КК України).
Чернігів будує єдину цифрову освітню екосистему: підписано меморандум із офіційним партнером Google for Education 10:19
Управління освіти Чернігівської міської ради зробило стартегічний крок у цифровій трансформації галузі — підписано меморандум про співпрацю з офіційним партнером Google for Education в Україні.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:47
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.