Золота медаль “Осіннього кубку Чернігова” – у менських картингістів. ФОТО
Обласні відкриті змагання з картингу стали щасливими для менянина Олександра Прокопенка.
Завдяки наполегливій праці збулася мрія – юний спортсмен піднявся на вищий щабель почесного п’єдесталу.
– Змагання пройшли 19 – 20 жовтня на аеродромі сільгоспавіації між селами Красне та Топчіївка Чернігівського району, – розповів найближчій газеті директор районної станції юних техніків Володимир Чорний. – Боролися за перемогу картингісти з Ічні, Остра, Чернігова, Мени, Щорса. Всього – близько 70 учасників.
Трохи завадив густий туман, через який перші заїзди розпочалися тільки об 11 годині. Та це не зіпсувало настрій нашим картингістам.
В класі машин “Популярний ЮМ” шосейно-кільцеві перегони виграв п’ятнадцятирічний менянин Сашко Прокопенко. Переможець отримав кубок, медаль, грамоту та цінний подарунок. Кілька разів Олександр займав четверті місця і ось – заслужена перемога.

Останні новини Чернігівщини
Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.
У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07
Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.
Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів 14:03
Мова про Бобровицьку, Любецьку та Козелецьку ТГ, які вчора представили свої концепти на онлайн-засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:56
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 1 особа постраждала.
За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12
13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.