Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 12 липня, 02:57:46

У Чернігові страйкують проти розвалу спортивної школи. ВІДЕО

24.10.2012   11:37Агенцiя

В Чернігові оголосили страйк працівники місцевої спортивної школи, де навчають веслуванню на байдарках та каное. Люди незадоволені господарюванням керівництва закладу. Стверджують - директор навмисне доводить школу до банкрутства.

Онук Зої Каплун відвідує школу веслування. Рідні задоволені, що хлопчина цікавиться спортом. Втім, умови, в яких йому доводиться тренуватися, їх не влаштовують.

Зоя Каплун, бабуся вихованця спортивної школи: "Никакой помощи от дирекции школы. Спортшкола вообще распадается. А дети наши – вы поймите, что им это надо. В спортивному залі не можна було займатись взагалі".
У занедбаному стані школи та нестачі інвентаря викладачі закладу звинувачують директора. Кажуть, хоча він обіймає посаду уже більше року - про школу не дбає. Відсьогодні працівники спортивного закладу оголосили безстроковий страйк.

Микола Базилевський, працівник спортивної школи: "Когда тренера говорят о закупке элементарного инвентаря для новичков, чтобы их тут удерживать – это надо хотя бы мячик им давать, поиграть в футбол. Он, директор, предлагал тренерам: «Вы ж зарплату получаете – идите покупайте!»".

Сергій Гамалій, тренер з веслування на байдарках: "В прошлом году, благодаря тому, что Чубенко не подписал договор, мы не получили 63 тысячи гривен. Это деньги для закупки угля на зиму и, частично, на зарплату. Т.е. на зиму школа осталась без угля. Температура в школе была +3 градуса. Дети болели. Подготовка к сезону 2012 года была сорвана".

Дії директора не раз були підставою для вирішення справ у суді. Феміда визнавала кервника школи винним, втім це жодним чином не змінило ситуацію у спортивному закладі.
Станіслав Юрченко, заступник начальника відділення національної служби посередництва та примирення: "У директора позиція така, що він на своєму місці знаходиться, все робить для того, щоб школа працювала, розвивалась якнайкраще. Така позиція директора".

На контакт із журналістами директор не йде: слухавки не бере, а у школі з'являється вкрай рідко. Втім, ситуацію прокоментували в облдержадміністрації.

Микола Лазаренко, начальник відділу з питань фізичної культури та спорту чернігівської облдержадміністрації: "Цей конфлікт може розв'язати тільки Центральна рада спортивного товариства «Україна». Оскільки школа є підлеглою, а Центральна рада є засновником цієї школи. Громадська організація працює за своїм статутом і ми, як відділ спорту облдержадміністрації, не маємо повноважень втручатись в дії організації".
Якщо конфлікт не вирішиться найближчим часом - спортивна школа може взагалі припинити існування, побоюються її працівники і вихованці.

Олена Іванько, Роман Лазун, Чернігів, 5 канал.

 

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу міжрегіональної організованої злочинної групи, яка створила нарколабораторію промислових масштабів 16:42

Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо членів організованої злочинної групи. Фігуранти створили потужну лабораторію з виготовлення психотропів з подальшим їх збутом оптовими партіями до різних областей України. Злочинний прибуток наркоділків щомісяця сягав понад 25 мільйонів гривень.

Дігтярівський професійний аграрний ліцей здійснює підготовку кадрів для сільського господарства 16:10

Наразі в закладі освіти триває вступна кампанія, а отже кожен випускник дев'ятого або одинадцятого класу може стати учнем цього профтеху.

У Чернігові демонтують ще понад 30 незаконних тимчасових споруд 15:47

На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 9 липня 2025 року погодили рішення комісії з демонтажу тимчасових споруд. Йдеться про 32 об'єкти, які були встановлені без дозвільних документів у різних частинах міста.

У Прилуках поліцейські разом із рятувальниками продовжують проводити профілактичні рейди у місцях відпочинку поблизу водойм 15:07

Інспектори служби освітньої безпеки Прилуцького районного відділу поліції спільно з співробітниками ДСНС проводять профілактичну роботу серед населення, яка спрямована на запобігання нещасним випадкам під час літнього відпочинку біля води.

Поширював злочинний вплив та керував вчиненням злочинів – до 9 років за ґратами засуджено жителя Ніжинського району 14:47

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури вироком Ніжинського міськрайонного суду затверджено угоду про визнання винуватості та визнано винним жителя Ніжинського району у встановленні та поширенні злочинного впливу, втягненні неповнолітнього у протиправну діяльність, незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту особливо небезпечного наркотичного засобу, незаконному зберіганні наркотичних засобів без мети збуту, крадіжці та вимаганні (ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 185, ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 255-1, ч. 1 ст. 304, ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 309 КК України).