Чернігівщина серед найкращих з розвитку олімпійського руху у всеукраїнському рейтингу НОК України
13 квітня відбулося засідання Комісії «Осередки НОК» Національного олімпійського комітету України. Зустріч в онлайн-форматі пройшла під головуванням очільника Комісії Володимира Ковальова.
Від Чернігівщини у засіданні взяли участь перший заступник голови обласної ради, перший заступник очільника відділення НОК України в Чернігівській області, заступник голови Комісії Ніна Лемеш.
На порядок денний засідання були винесені організаційні питання стосовно оцінки діяльності Комісії у 2020 році та плану її роботи у поточному році.
Комісією було визначено рейтинг регіональних відділень НОК України, за результатами якого Чернігівська область займає 6 місце із 25 відділень. Остаточний рейтинг буде затверджений Виконкомом НОК України.
Учасники конференції приділили увагу вдосконаленню організаційних і методичних документів. Зокрема, погоджено зміни і доповнення до Методичних рекомендацій на 2021 рік до Положення про порядок надання допомоги Національного олімпійського комітету України Київському міському, обласним відділенням та відокремленим підрозділам НОК України у АР Крим та у м. Севастополі на розвиток олімпійського руху; Положення про підтримку практичного навчання атлетів роботі, спрямованій на розвиток олімпійського руху України тощо.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові переглядають вартість транспортної роботи: тариф для пасажирів не змінюється 17:14
Вартість проїзду для пасажирів громадського транспорту міста Чернігова не змінюється.
У Чернігові поліцейські оперативно встановили та затримали грабіжника 16:39
Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили та розшукали зловмисника, який вчинив грабіж і втік.
Чернігівські податківці провели зустріч з аграріями з питань подання таблиць даних платника ПДВ 16:08
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області відбулась робоча зустріч з представниками аграрного сектору регіону.
У Чернігові відбувся «Діалог з громадами» за участю міністра соцполітики 15:44
Днями в Чернігові працював міністр соціальної політики, сімʼї та єдності Денис Улютін. Разом із командою Мінсоцполітики, начальником ОВА В’ячеславом Чаусом, його заступниками, головою обласної ради Оленою Дмитренко, очільником МВА Дмитром Брижинським і представниками від ТГ області взяв участь у зустрічі «Діалог із громадами» на майданчику Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.
Поліція Чернігівщини викрила посадовицю лікарні, службова недбалість якої спричинила збитки на понад 4 мільйона гривень 15:12
Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом обласної прокуратури викрили директорку однієї з лікарень у службовій недбалості, що призвело до завдання збитків державі на понад 4 мільйона гривень.