Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 10 червня, 19:45:35

Осінь на Чернігівщині видалася спортивною

20.10.2012   12:19Агенцiя

У середині жовтня у таборі “Юний турист”, що розташований в с. Количівка неподалік від обласного центру, з метою популяризації і розповсюдження передового досвіду, підвищення туристської майстерності та пропаганди здорового способу життя серед працівників навчальних закладів області відбулися змагання зі спортивного туризму.

Організаторами цього традиційного спортивного заходу виступили Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації та обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України, який до того ж став спонсором цього турніру.

Для проведення змагань був обраний саме спортивний-туризм. Адже, завдяки своїй доступності, цей вид спорту поширений серед школярів, студентства, вчителів та навіть пенсіонерів. Заняття спортивним туризмом включає в себе не тільки спортивну складову, але й особливий духовний світогляд та моральні принципи.

Що ж до самої турнірної боротьби, то команди-учасниці проявили неабияке завзяття і жагу до перемоги у змаганнях в двох дисциплінах – велосипедний та пішохідний туризм. У підсумку найкращими серед 12 команд, які представляли міста і райони області, стали освітяни м. Прилуки (І місце), м. Ніжин (ІІ місце) та Куликівського району (ІІІ місце). Справедливо буде згадати і про тренерів, які підготували призерів змагань – Валентину Гребінь – вчителя географії та біології Прилуцької ЗОШ І-ІІІ ст. № 9, Ігоря Гребеннікова – директора Ніжинського ЦТКУМ та Юрія Федоренка – методиста Куликівського Центру позашкільної освіти. Окрім турніру зі спортивного туризму в рамках спортивного свята також були проведені конкурси туристичного побуту, фотомайстерності та пісні.

Переможці змагань у загальному заліку та в окремих видах отримали від комітету обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України кубки, медалі та цінні призи, які стануть добрим стимулом до майбутніх спортивних звитяг.

До відома
Збірна команда працівників закладів освіти від Чернігівської області з непоганим результатом повернулася зі змагань на кубок Центрального комітету Профспілки працівників освіти і науки України зі спортивного туризму, який проходив на Вінниччині. Так, серед майстрів пішого туризму команда освітян Чернігівщини посіла почесне 4-е місце, за що і отримала подяку Центрального комітету.

Віталій Копиш,
Чернігівська обласна організація Профспілки

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 11:02

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

 Чернігівщина продовжує розширювати міжнародну співпрацю: акцент – на відновленні та довгостроковому розвитку регіону

Чернігівщина продовжує розширювати міжнародну співпрацю: акцент – на відновленні та довгостроковому розвитку регіону 10:59

Чернігівська область продовжує активно розвивати міжнародне співробітництво, залучаючи партнерів до відновлення, розвитку громад, реалізації інвестиційних та гуманітарних проєктів.

На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу

На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу 09:08

У Чернігівському вищому професійному училищі відкрили сучасний навчальний хаб автосервісу Bosch Junior Academy. Проєкт реалізувало Бельгійське агентство з міжнародного співробітництва Enabel. Його вартість – майже 3,3 мільйона гривень.

 Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України»

Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України» 09:04

У закладах загальної середньої та професійної освіти Чернігівської області завершився перший повний дворічний цикл навчання випускників за оновленою програмою навчального предмета «Захист України».

10 червня: цей день в Україні і світі 08:56

День 1566 Російська агресія - Day 1566 Russian aggression