Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 15 липня, 00:36:28

Наші стрілки завоювали 7 медалей на відкритому зимовому чемпіонаті України зі стрільби кульової

13.02.2021   11:09Агенцiя

Марченко Анастасія посіла ІІІ місце (у вправі ПП-3) та виконала норматив майстра спорту України.

Левковська Ганна, Марченко Анастасія та Лібенко Юлія вибороли І командне місце (у вправі ПП-3).

Авраменко Галина виборола перемогу у вправах ГП-12 та ГП-11А, а Попружний Юрій посів ІІІ місце у вправі ПП-3.

Команда у складі: Авраменко Галини, Білаш Анастасії та Поди Катерини вибороли І місце (у вправі ГП-11А), та ІІ місце (у вправі ГП-12).
 
Департамент сім'ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА

Останні новини Чернігівщини

Консультанти громад Чернігівщини з ментального здоров’я в межах Дня спільнодії ознайомилися з провідними надавачами послуг в сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки населення 17:32

В обласній лікарні цього року запрацювало реабілітаційне відділення «RECOVERY». Тут відновлюються поранені військові. Облаштоване – коштом БО «Фонд Віктора Пінчука – Соціальна Ініціатива».

7 медалей здобули юні спортсмени на чемпіонаті України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків і дівчат з веслування на байдарках і каное 16:48

З 09 до 13 липня в Умані відбувся Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків і дівчат з веслування на байдарках і каное.

За втручання прокуратури у державну власність повернуто захисну споруду 16:22

За втручання органів прокуратури забезпечено виконання рішення суду щодо повернення до державної власності приміщення протирадіаційного укриття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини