Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 22 січня, 21:36:25

Завоювали вісім нагород молодіжного чемпіонату України з боротьби самбо

08.02.2021   14:31Агенцiя

18 комплектів нагород було розіграно першого змагального дня чемпіонату України серед юніорок та юнаків і дівчат старшого віку (до 18 років). Загалом в турнірі беруть участь майже шість сотень спортсменів із 22 регіонів України.

Представники Чернігівщини завоювали сім нагород.

Чемпіонками стали: Казакова Анна та Наталія Чистякова (другий день змагань, у вазі 72 кг)
    срібло вибороли: Лисенко Ангеліна, Карлов Даніїл (в/к 98 кг)
    бронзові нагороди отримали: Гончар Ярослав, Шевченко Єлизавета, Дусь Христина, Шведик Дар'я.

Чемпіонки та призери - вихованці КЗ «Чернігівська обласна ШВСМ» Чернігівської обласної ради, КПНЗ ДЮСШ «Фортуна» Чернігівської міської ради, тренерів: Полтавцева Сергія, Маркіна Анатолія та Маркіна Олександра.

Останні новини Чернігівщини

«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop»  допоміг грант від служби зайнятості

«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop» допоміг грант від служби зайнятості 14:23

Шоколад із мухомором, гінкго білоба, кондицепсом – і все це у м. Ніжині, що на Чернігівщині. Такі нестандартні рішення пропонує своїм клієнтам місцева підприємиця, засновниця крафтового бренду «Жу-жу shop» Оксана Труш.

СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України

СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України 14:19

Контррозвідка Служби безпеки спільно з Національною поліцією затримали у Чернігові російського агента, який за завданням фсб здійснював підпали об’єктів критичної інфраструктури регіону.

48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку

48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку 14:16

Програма підтримки сільського господарства від Mercy Corps продовжує працювати на Чернігівщині. У 2025 році 48 фермерів та агропідприємств області отримали фінансову допомогу.

Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду

Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду 14:06

У Ніжинському районі Чернігівщини поліцейські викрили керівника медустанови у причетності до розтрати бюджетних коштів, а також інженера технагляду у службовій недбалості під час проведення будівництва лікарні.

У Чернігові заклали капсулу часу на будівництві житлових комплексів за підтримки Данії 14:04

У Чернігові розпочинається великий будівельний проєкт зі зведення багатоквартирного житла соціального призначення, що фінансує Фонд GAU Данії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини