Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 20 березня, 16:03:13

В облраді вітали фіналістів Всеукраїнського 21-денного олімпійського челенджу

26.12.2020   10:07Агенцiя

Заступник голови обласної ради Ніна Лемеш разом із депутатом обласної ради Ольгою Бібик зустрілися із учнями 7-Б класу спеціалізованої загальноосвітньої школи №2 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов, їх батьками та класним керівником Оксаною Коваленко.

Саме ці активні школярі наприкінці листопада ініціювали проведення Всеукраїнського 21-денного олімпійського челенджу.

Щодня хлопці і дівчата виконували три вправи, які для них розробили відомі чернігівські атлети - майстер спорту міжнародного класу з легкої атлетики ,бронзова призерка чемпіонату Європи, учасниця літніх Олімпійських Ігор 2016 року Ольга Бібік та майстер спорту міжнародного класу з боксу, бронзовий призер чемпіонату Європи, володар поясу WBO Oriental Дмитро Митрофанов. Діти робили відеозапис своїх занять і обов’язково розміщували його в соціальних мережах із хештегами #marafon_school2 #olympic_challenge #30_years_of_the_NOC.

Як зауважила Ніна Лемеш, ініціативу активних і спортивних школярів Чернігова, які об’єдналися в команду «Неймовірні», підтримали не лише на рівні області, а й запросили до участі в марафоні учасників з усіх куточків України.

Присвятили проведення цього заходу 30-й річниці з дня заснування Національного олімпійського комітету України, яка відзначалася два дні тому.

Принагідно перший заступник голови обласної ради розповіла присутнім про НОК та основні напрями діяльності цієї організації фізкультурно-спортивного спрямування щодо забезпечення розвитку олімпійського рух в Україні. До речі, Ніна Лемеш є відомою українською біатлоністкою,  заслуженим майстром спорту України з біатлону, багаторазовою чемпіонкою та призеркою чемпіонатів світу, Європи  та Кубків світу з біатлону, учасницею Олімпійських ігор в Наґано, Солт-Лейк-Сіті та Турині та першою заступницею голови Відділення НОК України в Чернігівській області.

Як зазначалося, термін 21 день для спортивного челенджу було обрано не випадково, адже, на думку психологів, саме цей час потрібен людині для формування і закріплення нової звички.

Коментуючи важливість проведення олімпійського марафону, Ніна Лемеш заначила:

-  Зараз учні змушені навчатись дистанційно, проводити багато часу вдома, працюючи онлайн за комп’ютером, через що вони менше рухаються та рідко бувають на вулиці. Однак для того, щоб зростати здоровими та повними сил, треба бути рухливими та робити фізичні вправи.

Ніна Лемеш та Ольга Бібік привітали 14-х фіналістів дитячого олімпійського марафону та вручили юним переможцям, які старанно виконували всі завдання, пам’ятні сувеніри від Національного олімпійського комітету України.

У свою чергу діти розповіли про те, що їх надихнуло та мотивувало взяти участь в спортивному заході, чи продовжують займатись вправами після завершення марафону, поділились своїми враженнями від виконання щоденної розминки.

Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

Фінські партнери відвідали два ліцеї, яким надавали підтримку 09:01

Сьогодні з візитом на Чернігівщині – представники Міністерства закордонних справ та Посольства Фінляндії в Україні. Зокрема, делегація відвідала два заклади освіти у Михайло-Коцюбинському та Киїнці.

 Платники отримали вже майже 69 тис. консультацій в Офісах податкових консультантів

Платники отримали вже майже 69 тис. консультацій в Офісах податкових консультантів 08:56

З вересня 2025 року по лютий 2026 року фахівці Офісів податкових консультантів надали платникам майже 69 тисяч консультацій. Щодня такі консультації стають все більш популярними. Про це повідомила в. о. Голови ДПС Леся Карнаух на своїй сторінці у Facebook.

20 березня: цей день в Україні і світі

20 березня: цей день в Україні і світі 08:52

День 1486 Російська агресія - Day 1486 Russian aggression

Уряд запускає кешбек на пальне — українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації 12:17

Зростання цін на пальне має глобальні причини і пов'язане з війною на Близькому Сході та її наслідками для світових енергетичних ринків. Держава реагує на ці виклики, щоб захистити добробут громадян.

 Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові

Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові 12:16

Вітаємо вихованців Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олену Костевич та Ігоря Солов’я, які здобули золото у вправі ПП-мікст.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини