В обласній міжгалузевій Спартакіаді перемогла команда ФСТ "Динамо"
8 серпня, на території спорткомплексу «Чернігів-Арена» вдруге пройшла міжгалузева Спартакіада серед чотирьох колективів Чернігівських обласних фізкультурно-спортивних товариств: «Спортак», «Україна», «Динамо», «Колос».

У змаганнях взяли участь 11 команд, а це понад 200 спортсменів любителів та професіоналів.
– Шлях до спорту у кожного свій: когось змалечку привчають батьки, хтось надихається прикладом інших, але для багатьох стартовим майданчиком стають обласні фізкультурно-спортивні товариства, – зауважив заступник голови обласної державної адміністрації Андрій Подорван.
Допомога спортивним товариствам області Чернігівською ОДА не лише моральна, а і фінансова. У 2020 році на підтримку діяльності фізкультурно-спортивних товариств з обласного бюджету виділили 1,4 мільйони гривень.
Андрій Кужельний, заслужений тренер з кікбоксингу, голова Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Україна» у Чернігівській області, розповів, що переможці обираються за кількістю зароблених очок у шести видах спорту: міні-футболу, настільного тенісу, шахів, перетягування канату, легкоатлетики (біг 60 метрів) та піднімання гирі.
Користуючись нагодою, Андрій Кужельний вручив подяку від ЧООВФСТ «Україна» Андрію Подорвану за співпрацю, підтримку розвитку фізичної культури і спорту, пропаганду здорового способу життя серед жителів Чернігівщини.
Для глядачів та учасників Спартакіади гімнастки дитячо-спортивної школи "Україна" підготували запальну руханку.
Привітала учасників Аліна Бойкова, восьмиразова чемпіонка світу по боротьбі сумо. Спортсменка впевнена, завдяки таким заходам кількість всесвітньо відомих спортсменів у регіоні збільшиться. Минулорічні переможці у командному заліку - представники КП «АТП-2528» - із задоволенням взяли участь у змаганнях і цього разу. Вони представляли товариство «Спартак».
– Під час перетягування канату ми вже встигли оцінити сили суперників. З кожним роком до змагань долучається все більша кількість людей, яка готується та чекає на захід. І хоча у першому турі перемога не за нами, але це чудова можливість згуртувати колектив та з користю провести свій вихідний, – поділився враженнями капітан команди Сергій Стринадко.
Отже, за результатами Спартакіади-2020 переможне перше місце виборола команда ФСТ "Динамо", друге місце посіли представники ФСТ "Україна", а "бронзу" завоювали тогорічні переможці - ФСТ "Спартак".
Організатори заходу планують проводити міжгалузеву Спартакіаду серед Чернігівських обласних фізкультурно-спортивних товариств кожного року, надихаючи та прививаючи здоровий спосіб життя все більшій кількості громадян.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36
Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31
Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28
Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00
Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52
Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.