Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 лютого, 16:39:00

Ментальне тренування для учнів ЗОШ № 3 міста Чернігів

17.01.2020   11:05Агенцiя

Днями Відділення Національного олімпійського комітету України в Чернігівській області завітало до ЗОШ № 3 з проектом #OlympicLab.

Лемеш Ніна Петрівна – перший заступник голови Відділення НОК України в Чернігівській області, директор Департаменту сім’ї, молоді та спорту ОДА, Зоц Жанна Степанівна та Зоц Сергій Миколайович – тренери з біатлону ділилися зі школярами секретами ментального тренування.

Вони розповіли про принципи психологічної підготовки, про методи, які олімпійці використовують під час виступу на змаганнях національного та міжнародного рівня, про відповідальність тренера, що налаштовує спортсмена на результат.

У залі були присутні діти, які вже мають досягнення у різних видах спорту та хочуть ще вище підніматися на п’єдестал пошани. Тому їм була дуже цікава та корисна ця інформація.

Грамотами та подарунками від Відділення НОК України в Чернігівській області були відзначені кращі учні школи.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 10:00

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода, 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

26 лютого: цей день в Україні і світі

26 лютого: цей день в Україні і світі 08:59

День 1464 Російська агресія - Day 1464 Russian aggression

Анатолій Миколайович Степаненко із Срібнянської громади — Герой України. Посмертно. 16:44

Найвище звання та орден «Золота Зірка» присвоїв своїм Указом Президент Володимир Зеленський. Документ підписаний 24 лютого 2026 року, в четверту річницю повномасштабної війни.

П’ятнадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо власної малолітньої доньки 16:13

Ніжинський міський суд Чернігівської області виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо його доньки. Чоловік проведе за гратами 15 років.

На Чернігівщині росіяни продовжують атаки мирного населення: поліцейські задокументували воєнний злочин 15:22

Вчора ввечері росіяни поцілили дроном по території домогосподарства в одному з сіл Новгород-Сіверського району – поранення зазнав неповнолітній хлопчик, який в цей час був на подвір’ї. Дитину госпіталізували до лікарні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини