Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 грудня, 02:36:06

Чернігівська "Десна" перемогла ФК "Тернопіль"

12.09.2012   14:30Агенцiя

У 9-му турі Другої ліги муніципальний футбольний клуб Тернопіль поступився лідеру чемпіонату — чернігівській Десні.

Перед грою ніхто не міг прогнозувати, що грізна чернігівська Десна опиниться за крок від фіаско у матчі проти дебютанта Другої ліги. ФК Тернопіль показав хороший рівень футболу, але два прикрі голи у першому таймі зіпсували настрій вболівальникам.

Перші хвилини матчу пройшли в рівній боротьбі. М’яч восновному тримався у центральній частині поля, а команди зрідка виходили у атаку. Чернігівчани вже на старті поєдинку двічі подавали з кутового, але в обох випадках захисники м’яч виносили. У відповідь після корнера головою пробивав Сергій Атласюк, але влучив у захисника. А згодом після непорозуміння захисника та голкіпера ФК Тернопіль м’яч опинився у сітці воріт муніципалів.

Ігор Курило, перериваючи простріл гравця Десни, послав круглого у власні ворота. Голкіпер Роман Данкович не встиг нейтралізувати небезпеку, адже м’яч пішов йому у протихід (0:1). Не пройшло і трьох хвилин, як гості святкували вдруге. За гру рукою у штрафному майданчику Тернополя, пенальті реалізував Кондратюк (0:2).

Незважаючи на перевагу чернігівчан у першому таймі, ситуація кардинально змінилася після перерви. Господарі повністю контролювали гру, а Десна була змушена відбиватися та зрідка виходити у контратаки. Та незважаючи на цілковиту перевагу підопічні Василя Івегеша зуміли лише скоротити рахунок. У середині другого тайму прямим ударом зі штрафного відзначився Віталій Богданов (1:2). До речі, у попередній грі проти Кристалу нападник Тернополя теж відзначився ударом зі стандарту.

Підсумок поєдинку — поразка ФК Тернопіль.