Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 грудня, 07:01:15

Олімпійська родина зі всієї України відзначила свято олімпійського прапора в Чернігові

26.12.2019   12:12Агенцiя

З нагоди святкування 29-ї річниці заснування Національного олімпійського комітету України в Чернігові відбулося Всеукраїнське свято Олімпійського Прапора.

Церемонія підняття прапора Національного олімпійського комітету України та Державного Прапора України відбулася на базі Обласної дитячої юнацької спортивної школи зимових видів спорту Чернігівщини за участі представників численної Олімпійської родини з усіх куточків України на чолі з президентом НОК, Олімпійським чемпіоном Сергієм Бубкою. Слід відзначити, що вихованці ДЮСШ зимових видів спорту не лише брали участь у різноманітних міжнародних спортивних форумах - зимових Олімпійських та Юнацьких Олімпійських іграх, Олімпійських фестивалях, континентальних чемпіонатах та світових першостях, а й ставали їх переможцями та призерами.

Нагадаємо, традиція свята Олімпійського прапора була започаткована Національним олімпійським комітетом України в знак підтримки учасників Олімпійських та Юнацьких Олімпійських ігор.

Вона має на меті привернути увагу українських вболівальників до масштабної події чотириріччя, об’єднати мешканців України за допомогою олімпійських цінностей та спортивних ідеалів.

За три тижні у швейцарській Лозанні запалає вогонь ІІІ зимових Юнацьких Олімпійських ігор, участь в яких візьмуть і юні українські спортсмени. У липні на українських спортсменів і вболівальників очікують найголовніші спортивні випробування чотириріччя – Ігри ХХХІІ Олімпіади в Токіо.

Останні новини Чернігівщини

«Розумовські зустрічі»: вперше за участі глави роду Розумовських 13:32

«Розумовські зустрічі» – це зустріч ліриків і фізиків», де поєднуються гуманітарні та технологічні підходи, створюючи особливих дух конференції.

“Барвиста Україна” “Сіверських клейнодів” 12:56

Культура українського народу багатогранна і розмаїта. Кожен регіон має свої звичаї, своє звучання, свою душу. А, разом з тим, українська культура — єдине ціле, в якому різнобарв’я мистецьких традицій складається в єдину картину — в те, що зветься “Барвиста Україна”.

Поліція розслідує обставини ДТП за участю неповнолітніх у Прилуках 12:50

30 листопада близько 18:30 до поліції надійшло повідомлення про ДТП у Прилуках. Поліцейські встановили, що 14-річний хлопець, керуючи автомобілем «Porsche Cayenne», допустив зіткнення з вантажним автомобілем, що перебував на проїзній частині дороги.

Поліція затримала водія, який спричинив смертельну ДТП у Ніжині 12:45

Ніжинські поліцейські затримали водія легковика, який допустив наїзд на двох жінок-пішоходів на пішохідному переході в Ніжині. Внаслідок ДТП одна жінка загинула, а друга зазнала травм.

Інженера з технічного нагляду підозрюють у службовій недбалості зі збитками понад 300 тис. грн

Інженера з технічного нагляду підозрюють у службовій недбалості зі збитками понад 300 тис. грн 12:41

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру інженеру з технічного нагляду у службовій недбалості, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини