Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 16 квітня, 18:29:50

Мета – зробити так, щоб наші спортсмени були успішними, щоб ми бачили їх перемоги на олімпійських іграх

20.12.2019   11:14Агенцiя

Загальноукраїнський семінар-нарада з регіональними відділеннями Національного олімпійського комітету відбувається 19 і 20 грудня в Чернігові.

З цієї нагоди в нашому місті перебувають президент НОК України, легендарний спортсмен Сергій Бубка, а також виконавчий директор НОК України Наталія Коваленко, член виконкому НОК і бронзова призерка олімпіади 2000 року з легкої атлетики Олена Говорова та інші делегати.

Участь у відкритті форуму взяли також чернігівський міський голова Владислав Атрошенко та голова відділення НОК України в Чернігівській області Валерій Куліч.

Голова обласного відділення НОК України Валерій Куліч подякував колегам за те, що прийняли пропозицію провести захід на Чернігівщині, і побажав олімпійській родині гарних результатів.

Президент НОК України Сергій Бубка доповів про спортивні досягнення українських спортсменів цього року, розвиток олімпійського руху в Україні та основні завдання комітету і його відділень.
- Наша мета – зробити так, щоб наші спортсмени були успішними, щоб ми бачили їх перемоги на олімпійських іграх, чемпіонатах Європи, кубках світу, чемпіонатах світу. А в цілому – щоби якомога більше залучити дітей, молоді, наших громадян до зайнять спортом, фізичною культурою, щоб вони були міцні, здорові та успішні», - підкреслив він.  

Після доповіді Сергій Бубка вручив відзнаки Національного олімпійського комітету за внесок у розвиток і пропаганду вітчизняного спорту та олімпійського руху в Україні. Серед нагороджених – значна кількість чернігівців.

Останні новини Чернігівщини

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 16:18

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв

На Прилуччині поліцейські викрили схему незаконного видобутку корисних копалин та повідомили про підозру посадовиці комунального підприємства 16:16

Слідчі Прилуцького районного відділу поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури викрили протиправну діяльність посадовиці комунального підприємства, яка організувала незаконний видобуток корисних копалин загальнодержавного значення.

 Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини»

Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини» 16:14

У лютому цього року в регіоні стартував проєкт «Молодіжна візія Чернігівщини» – дослідження участі молоді в прийнятті рішень у громадах.

«Армія відновлення» 16:12

Протягом січня-березня 2026 року службою зайнятості на Чернігівщині видано 2425 направлень на суспільно корисні роботи для понад 900 громадян області. Люди працюють за строковими трудовими договорами. На оплату їх праці спрямовано 15 млн гривень.

Медична допомога постраждалим від аварії на ЧАЕС – у діалозі з медиками і громадськістю 15:03

У Чернігівській ОВА говорили про доступність медичної допомоги для людей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини