Чернігівські лучники вибороли п'ять медалей
Команда Чернігівської області взяла участь у всеукраїнських змаганнях "Меморіал заслуженого тренера СРСР та України зі стрільби з лука Морозова Валентина Юхимовича".
Змагання пам'яті тренера проходили з 5 грудня по 8 грудня у Харкові.
В змаганнях взяли участь близько 100 юних спортсменів з Чернігівської, Сумської, Запорізької, Дніпровської, Київської та Харківської областей.
За результатом особистих змагань представники Чернігівщини, в категорії старших кадетів, 2 місце посіла ЖУК Поліна, у категорії молодших кадетів 3 місце посіла Дроменко Олена
У командній першості серед молодших кадетів 2 місце - ДУШИН Антон та 2 місце - у команди Дроменко Олени та Корсун Дарини.
Останні новини Чернігівщини
Бронза чемпіонату України: Вікторія Прачик — серед призерок юніорських змагань з лижних гонок 13:47
З 05 до 09 лютого у селі Яворів Львівської області проходив Чемпіонат України з лижних гонок серед юніорів, юніорок та молоді (U-23).
Щорічні та одноразові виплати для родин полонених та звільнених з полону 13:44
Українцям, які перебували у полоні, або ж родинам тих, хто досі залишається у російській неволі держава надає соціальну, правову та фінансову підтримку. Нижче розповідаємо про виплати, які можуть отримати звільнені з полону та родини полонених.
Історія матері-одиначки, яка відкрила бізнес у Чернігові завдяки грантовій програмі «Власна справа» 12:54
Відкрити бізнес з нуля в наш час – завдання не з легких. А для матері-одиначки, яка сама відповідає і за дитину, і за завтрашній день, це може здаватися майже неможливим.
Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 16 разів перевищував допустиму межу 10:01
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 52-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:59
Протягом минулої доби зареєстровано 10 небезпечних подій, а саме: 10 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 2 особи.