Спортивне свято “Десни”: змагаються і діти і військові
У 169-му навчальному центрі Сухопутних військ ЗС України, що в селищі Десна на Чернігівщині відбулось спортивне свято, присвячене Дню фізичної підготовки та спорту.
У змаганнях взяли участь представники всіх військових частин навчального центру, військовослужбовці та працівники 9-го військового шпиталю, а також діти місцевої школи та гімназії.
Всі учасники змагались у двох вікових категоріях – діти та дорослі.
– В “Десні” вперше за багато років провели таку масштабну спартакіаду, – повідомив головний суддя змагань, начальник фізичної підготовки та спорту 169-го навчального центру капітан Владислав Суспо. – Цьогоріч ми зібрали майже півтисячі учасників. У програмі була шведська естафета, човниковий біг, біг на 1000 метрів, перетягування канату, стрибки в довжину, армрестлінг, гирьовий спорт та волейбол.
Суддівська колегія розпорядилась полегшити змагання для школярів – замість волейболу вони грали в піонербол та змагалися у човниковому бігу 4 x 50 метрів.
В результаті змагань перше командне місце вибороли спортсмени 354-го навчального механізованого полку, друге – за воїнами навчального зенітно-ракетного дивізіону, а третє місце посіли працівники 9-го військового шпиталю.
– В рік фізичної підготовки та спорту, оголошеного в Збройних Силах України, в навчальному центрі часто проводяться змагання у підрозділах, – сказав Владислав Суспо. – Помітно зростає стан фізичної підготовки практично усіх військовослужбовців “Десни”.
Представники Чернігівського обласного осередку Національного олімпійського комітету України нагородили переможців перехідними кубками, грамотами, вимпелами.
Останні новини Чернігівщини
У Прилуках поліцейські затримали наркоторгівця 17:43
Співробітники відділу кримінальної поліції спільно зі слідчими Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури задокументували низку фактів збуту наркотичних речовин, до яких причетний 39-річний місцевий житель.
Прилуцьким краєзнавчим музеєм реалізовано проєкт «Локальна спадщина Прилуччини у мистецькій Галаганівській колекції» 17:21
Тепер частину унікальної мистецької колекції з Чернігівського художнього музею можна подивитись у Прилуцькому краєзнавчому музеї. І не тільки там
Реабілітація поруч: у Сухополов’янській громаді створили соціальну тренажерну залу 15:50
Нова сучасна тренажерна зала днями відкрилася в селі Заїзд Сухополов’янської сільської ради.
Анна Казакова здобула бронзу змішаного командного турніру на чемпіонаті Європи з дзюдо 15:26
З 31 жовтня до 03 листопада у Кишиневі (Молдова) проходив чемпіонат Європи з дзюдо U23, в якому взяли участь понад 300 дзюдоїстів з 38 країн Європи.