Про перемоги чернігівських спортсменів-велосипедистів розповіли на прес-конференції
Чернігівські юні велосипедисти – переможці багатьох Всеукраїнських і Міжнародних змагань 15 листопада розповіли про головні свої досягнення.
![](/uploads/25192-m.jpg)
З журналістами спілкувалися начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради Андрій Дериземля, спортсмени-велосипедисти Андрій Пономар, Ольга Светюха, Альона Борщ та Денис Хотульов. А також тренер-викладач з велоспорту КПНЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа «Україна» Микола Аксюта та директор цієї спортшколи Ігор Григор’єв.
Андрій Дериземля на початку зустрічі повідомив, що у Чернігові зараз працює дві спортивні школи, у яких є відділення велоспорту. Найуспішнішою з них є Дитячо-юнацька спортивна школа «Україна». Тут працює 7 тренерів-викладачів та займаються 109 вихованців. Навчально-тренувальні заняття відділення велоспорту проводяться на велобазах за адресами: вул. Шевченка,53, ЗОШ № 19, ЗОШ № 33.
За його словами, найкращий результат у цьому сезоні показав Андрій Пономар - Майстер спорту України з велосипедного спорту, член збірної команди України, чемпіон Європи серед юніорів (шосе), учасник чемпіонату світу, багаторазовий чемпіон України в гонках на треку, шосе та маутенбайку. За 2019 рік він виборов 14 медалей (7 золотих, 5 срібних, 2 бронзові).
Про свої досягнення розповіла й Ольга Светюха - кандидат у майстри спорту України, багаторазова чемпіонка України серед дівчат. За 2019 рік вона виборола 17 медалей чемпіонатів України (8 золотих, 5 срібних, 4 бронзові.
Цього року 10 медалей чемпіонатів України (3 золотих, 3 срібних, 4 бронзові) виборола Альона Борщ. Вона є кандидатом у майстри спорту України, багаторазова чемпіонка України серед дівчат.
Хотульов Денис, кандидат у майстри спорту України, багаторазовий чемпіон України серед юніорів у цьому сезоні виборов 6 медалей чемпіонатів України (2 золоті, 3 срібних, 1 бронзова).
Як зазначив Андрій Дериземля, загалом лише цим відділенням велоспорту у цьому сезоні завойовано 84 медалі на рівні Чемпіонату України.
Як відомо, велосипедний спорт - це олімпійський, а також видовищний та захоплюючий вид спорту. До нього входять такі дисципліни як гонки на треку, гонки на шосе і крос, маунтенбайк – гонки пересіченою місцевістю, повідомила прес-служба Чернігівської міської ради.
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.