Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 31 січня, 01:19:15

Спартакіада для сильних духом

25.09.2019   13:35Агенцiя

Всеукраїнська спартакіада «Сила духу» проводиться з метою підтримки у потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, цілеспрямованості у подоланні особистих фізичних меж, реабілітації засобами фізичної культури і спорту для подальшої адаптації у суспільство, залучення органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадськості до вирішення проблем громадян з обмеженими можливостями.

Фінальні змагання VІІ Всеукраїнської спартакіади проводились з 18 по 20 вересня на базі спортивного комплексу «Юність» (м. Ужгород) з 6 видів спорту: армспорту, бомбаскету (сидячи, стоячи), гирьового спорту, дартсу (сидячи, стоячи), настільного тенісу, шахів.

Азарт та завзяття здавалося іноді били через край. Кожен прагнув перемоги для себе та своєї команди. Але відрадно, що по завершенню боротьби нещодавні суперники тиснули один одному руки та ставали друзями. Численні вболівальники, що побували у ці дні в «Юності», стали свідками небувалих емоцій – несамовитої радості звитяг та розпачу втрачених можливостей. Та саме цим і стала такою привабливою та бажаною для тисяч потерпілих на виробництві участь в спартакіаді. Бо це і є життя! Справжнє, багатогранне та повноцінне.

В період проведення спартакіади та під час церемонії її закриття 20 вересня неможливо було бути байдужими, дивлячись на учасників та переможців змагань, які незважаючи на певні вади здоров’я, силою духу боролися за перемогу.

Команду Чернігівської області представили: з армспорту - Володимир Лисенко (Городнянський район) та Сергій Воробей (Сновський район); з гирьового спорту - Микола Журавель (м. Батурин) та Олександр Масіч (Менський район); з дартсу - Людмила Марукова та Микола Будько (м. Чернігів); з бомбаскету - Надія Христюк (м. Чернігів) і Микола Ткаченко (м. Чернігів); з настільного тенісу - Вікторія Сак (м. Прилуки) та Володимир Осипець (м. Мена); з шахів - Володимир Гончар (смт Козелець).

Всі вони старанно боролися, а Надія Христюк стала абсолютною чемпіонкою з бомбаскету здобувши дві золоті медалі. Завдяки її старанням та результативності кидків Миколи Ткаченка отримано командний кубок за 2 місце з бомбаскету.

У всіх членів команди була жага до перемоги і всі вони були сильні духом, і як результат, команда Чернігівщини на спартакіаді посіла сьоме місце.

Володимир Нашиванько, начальник управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10

З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.

Олександра Даниленко здобула другу поспіль медаль Кубка світу 15:05

Вихованка регіонального центру «Інваспорт» Олександра Даниленко продовжує успішні виступи на Кубку світу з пара лижних перегонів, який проходить у місті Якушице (Польща).

У Ніжинській гімназії №14 в найближчі місяці запрацює відремонтований харчоблок 13:36

Під час робочого візиту до району начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус оглянув модернізовану Ніжинську гімназію №14.

Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн

Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн 13:32

Хотіла придбати зарядну станцію, натомість втратила 25 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання

Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25

Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини