"Веселі старти", олімпійська зарядка та олімпійський урок для дітей родин учасників АТО
12 вересня у смт Гончарівське відбувся фізкультурно-оздоровчий захід «Веселі старти», олімпійська зарядка та олімпійський урок для дітей родин учасників АТО.
Захід проведено Чернігівським обласним центром фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх» спільно з відділенням НОК України в Чернігівській області.
Участь у заході взяли 4 команди. Перше місце посіла команда «Легенда», друге – команда «Орли», третє місце – «Сокіл», а четверте місце виборола команда «Барс».
Під час змагань діти отримали незабутні враження від спілкування та гарний настрій. Кожен з них мав змогу виявити свої здібності і продемонструвати спортивні досягнення.
Учасники були нагороджені медалями, дипломами та подарунками.
Останні новини Чернігівщини
Уряд запускає кешбек на пальне — українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації 12:17
Зростання цін на пальне має глобальні причини і пов'язане з війною на Близькому Сході та її наслідками для світових енергетичних ринків. Держава реагує на ці виклики, щоб захистити добробут громадян.
Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові 12:16
Вітаємо вихованців Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олену Костевич та Ігоря Солов’я, які здобули золото у вправі ПП-мікст.
Псевдобанкіри заволоділи коштами жінки у сумі понад 55 тисяч гривень: поліція застерігає громадян від шахраїв 12:13
Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки та уникати операцій з переказу грошей на невідомі рахунки.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:01
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 12 чернігівців, за знищене — троє 10:57
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 19 березня затвердив чергові рішення комісій із розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені/знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.