Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 19 листопада, 14:47:50

Футбольний турнір ветеранів у Ічні

29.08.2012   12:44Агенцiя

В турнірі прийняли участь команди ветеранів футбола міст Ніжина, Борзни, Мени та Ічні. Згідно з регламентом спочатку команди зіграли 1/2 фіналу, потім матч з 3-е місце і фінал. Матч тривав 2 тайма по 20 хвилин.

Відкривали турнір команди Ніжина та Борзни.

Гра була рівна і безкомпромісна, рахунок відкрили борзнянці, але ніжинці зуміли перебудувати гру, почали більше атакувати через центр і дуже швидко зрівняли рахунок, а потім ще дві вразили ворота суперника. У підсумку 3:1 на користь команди м. Ніжин і ніжинці впевнено вийшли у фінал. Усі голи були забиті в другому таймі.

В другому півфіналі зустрічалися команди Ічні та Мени.

Гра почалася атаками Мени, але ічнянці дуже швидко перехопили ініціативу і в ще в першому таймі відкрили рахунок, Овчаренко Юрій вийшов сам на сам з воротарем, і поки захистники Мени сигналізували про можливе положення поза грою, він ефектно обвів воротаря і послав мяч в порожні ворота.

Другий тайм розпочався також з обопільних атак, але більш влучнішими були ічнянці, послідувала довга передача в карний майданчик, на мяч пішли воротар Мени та захисник Ічні Залізний Володимир. Останній виборов мяч і ківком голови переправив кулю вздовж воріт де її вже чекав Андрусенко Ігор. І нападник ічнянців не схибив, в падінні головою зробив рахунок 2:0 і стало трохи спокійніше.

Третій гол виник після подачі кутового. Гравці обох команд боролися за верховий мяч і він відскочив на Андрусенка Ігоря, той знайшов пасом в гурті гравців Салату Олександра, який короткім ударом з носка забив гол. 3:0. Але і після цього ічнянці не заспокоїлися. В черговій атаці вже Салата Олександр точним пасом вивів сам на сам з воротарем Бортника Сергія і нападник не схибив, ефектно обвівши воротаря направив мяч в порожні ворота. В підсумку команда Ічні перемогла 4:0 і вийшла у фінал.

У матці за третє місце грали команди Борзни і Мени. З крупним рахунком перемогла команда Борзни 4:0 і зайняла 3-е місце. В цій грі було два одинадцятиметрових. Перший пробивали Мена, але воротар Борзни відбив удар. А от нападник Борзни не схибив і таким чином відкрив рахунок.

ФІНАЛ. Ічня-Ніжин.

У фіналі зійшлися старі знайомі і тому гра почалася без розвідки. Атаки йшли як на ті так і на ішші ворота. Перший тайм закінчився нульвою нічиєю. А другому единий гол в грі забили ічнянці. Ніжинці не вдало створювали штучне положення поза грою і поплатилися, нападник Ічні Бортник Сергій вийшов сам на сам з воротарем і пробив мило воротаря в ближній кут воріт. Матч так і завершився 1:0. І команда ветеранів Ічні завоювала Кубок турніру.

Ігор Андрусенко, fcveter.ru

Останні новини Чернігівщини

Резонансне вбивство поліцейського в місті Бахмач. Засуджено контролера Служби судової охорони 12:45

За апеляційною скаргою прокурора Чернігівської обласної прокуратури апеляційний суд скасував виправдувальний вирок суду першої інстанції та постановив новий, яким 28-річного контролера Служби судової охорони в Чернігівській області визнано винним в умисному вбивстві (ч. 1 ст. 115 КК України).

На Чернігівщині росіяни поцілили в приватний житловий будинок: поліція документує наслідки 12:44

Ввечері 18 листопада росіяни вкотре атакували мирне населення м. Семенівка Новгород-Сіверського району.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:42

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.

На Чернігівщині тривають пошуки зниклого неповнолітнього Ростислава Полєхіна 07:59

До пошуків 17-річного Ростислава Полєхіна максимально задіяні всі служби поліції Чернігівщини, працівники ДСНС, нацгвардійці, водолази, кінологи зі службовими собаками, громадськість. Для розшуку використовуються безпілотні літальні апарати та спецтехніка.

19 листопада: цей день в Україні і світі

19 листопада: цей день в Україні і світі 07:58

День 1365 Російська агресія - Day 1365 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини