Турнір з міні-футболу серед рятувальників вдруге пройшов на Чернігівщині
15 серпня у Чернігові на стадіоні "FC Chernigiv" пройшов турнір з міні-футболу серед рятувальників на "Кубок Управління ДСНС України у Чернігівській області", який було започатковано торік.
8 збірних команд, зокрема апарату Управління, п'яти Державних пожежно-рятувальних загонів, Аварійно-рятувального загону спецпризначення У ДСНС в області, а також Спеціального авіаційного загону Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України (м. Ніжин) взяли участь у змаганнях.
Урочисто відкрив турнір та побажав перемоги найсильнішим заступник начальника Управління ДСНС України у Чернігівській області з реагування на надзвичайні ситуації полковник служби цивільного захисту Вячеслав Вернидуб.
У запеклій боротьбі перемогу та "Кубок Управління ДСНС України у Чернігівській області" здобула збірна Спеціального авіаційного загону (м. Ніжин). Срібло виборола збірна 4-го Державного пожежно-рятувального загону (м. Ніжин), а бронза у команди 2-го Державного пожежно-рятувального загону (м. Корюківка).
Заступник начальника Управління з реагування на надзвичайні ситуації полковник служби цивільного захисту Вячеслав Вернидуб та заступник начальника Управління полковник служби цивільного захисту Олександр Нагуло вручили переможцям турніру Кубок, а також всім призерам пам'ятні таблички та медалі, повідомило УДСНС України у Чернігівській області.
Останні новини Чернігівщини
«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває» 09:45
20 лютого 2014 року в середмісті столиці України загинула найбільша кількість осіб – 48. Їх разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013–2014 років і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року, обстоюючи демократичні цінності та територіальну цілісність України, назвали Героями Небесної Сотні.
Відверта розмова про війну і незламність: корюківські школярі зустрілися з ветераном 09:39
До учнів 8 класу Корюківського ліцею №2 завітали поліцейські разом із ветераном російсько-української війни, помічником начальника Корюківського районного відділу поліції з питань ветеранської політики Євгенієм Мотчаним.
Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини 09:35
Сьогодні в межах роботи регіональної платформи «Діалог влади та бізнесу», відбулася онлайн-зустріч, присвячена сфері бджільництва. Зокрема, йшлося про необхідність та переваги реєстрації пасіки та захист бджіл від отруєння.
20 лютого: цей день в Україні і світі 08:30
День 1458 Російська агресія - Day 1458 Russian aggression
ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01
Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.