Занедбане приміщення спортшколи № 2, яке не ремонтувалося 20 років, цьогоріч капітально відремонтують
У Чернігові незабаром розпочнеться капітальний ремонт приміщення КДЮСШ №2. Інвентар та обладнання зі спортшколи вже вивезли. Зараз приміщення готують до початку ремонтних робіт. Про це розповів начальник Управління у справах сім'ї, молоді та спорту міської ради Андрій Дериземля.
Раніше в цьому приміщенні за адресою вул. Попудренка, 29 був тренажерний зал та проводилися заняття з настільного тенісу. А адмінперсонал знаходився (і знаходиться поки що) в іншій тимчасовій будівлі, розташованій аж у мікрорайоні «Шерстянка». Зрозуміло, що це ускладнює контроль за навчально-тренувальним процесом. Після завершення будівельних робіт на Попудренка, 29 розмістять і адміністрацію школи.
Під час капітального ремонту буде утеплений фасад будівлі, замінені вікна, система опалення, освітлення, зроблене перепланування кімнат, внутрішній ремонт приміщень, у т. ч. санвузлів, оновлено інвентар. Вартість робіт - 1,9 млн грн. Планується, що всі роботи у спортивній школі завершаться до кінця року.
За словами Андрія Дериземлі, минулий «косметичний» ремонт приміщення проводився 20 років тому. Питання осучаснення було вже давно на часі.
Останні новини Чернігівщини
Служба зайнятості пропонує роботодавцям співпрацю і запрошує скористатися комплексом безкоштовних послуг 14:45
Основні з них: підбір кадрів на засадах рекрутингу, професійне навчання безробітних під конкретні робочі місця; підвищення конкурентоспроможності працівників шляхом отримання ваучера на навчання; навчання жінок «чоловічим» професіям, різні компенсаційні програми, суспільно-корисні роботи.
Чернігівщина — серед лідерів зі збирання зернових 11:03
В області триває збір урожаю. Місцеві аграрії демонструють одні з найвищих показників за обсягами валового збору зернових і зернобобових культур, забезпечивши Чернігівщині друге місце серед регіонів України.
Чернігівські боксерки вибороли золото й бронзу на Кубку України серед жінок-еліти у Львові 10:35
Вітаємо наших спортсменок із вдалим виступом на Кубку України з боксу серед жінок-еліти, який проходив у Львові з 24 до 29 листопада!
В обласній філармонії презентували виставу «НАСскрізь». Актори – ветерани та ветеранки Хмельниччини 09:44
«НАСскрізь» – це вистава Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М.Старицького. Її унікальність в тому, що акторами є ветерани та ветеранки російсько-української війни. Режисер-постановник проєкту – також ветеран – Дмитро Гусаков.
У Чернігові другий рік поспіль реалізується соціальний проєкт «Долоньки тепла. Подаруй свято дитині воїна» 09:42
У Чернігові другий рік поспіль триває соціальний проєкт «Долоньки тепла.