Здобутки чернігівських спортсменів на чемпіонаті України з кульової стрільби
У період з 23 по 28 липня в м. Львів відбувся чемпіонат України з кульової стрільби серед юнаків 2001 р.н.
Цьогоріч за титул чемпіона України змагались понад 200 атлетів, які представляють збірні команди 18 областей України та Києва.
На чемпіонаті команда Чернігівської області у складі трьох спортсменів (Семенець Ілля, Синявський Артем, Адамюк Олексій) завоювала срібну медаль у вправі ГП-11А.
Спортсмени - вихованці ДЮСШ «Авангард», тренер Самохіна Катерина Василівна.
До слова. Чемпіонат є одним з етапів відбору кандидатів до національної збірної команди України, які братимуть участь у міжнародних змаганнях зі стрільби кульової, що відбудуться в листопаді в місті Нітра, Словаччина.
Останні новини Чернігівщини
«3000 км Україною» – програма стартувала у тестовому режимі для прифронтових регіонів 11:34
Уряд ухвалив низку рішень, що забезпечать додаткову підтримку жителів прифронтових територій та започаткують системне державне фінансування пасажирських залізничних перевезень.
Стартували безоплатні освітні заходи з розвитку професійних навичок жінок 10:56
25 листопада відбувся перший онлайн-тренінг «Лідерство і соціальна відповідальність у бізнесі. Мистецтво партнерств» у межах програми «Підтримка розширення економічних прав жінок в Україні».
Директор підприємства підозрюється у заволодінні бюджетними коштами на ремонті лікарні 10:49
За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору підприємства у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчиненому в умовах воєнного стану та у видачі завідомо неправдивих офіційних документів службовою особою (ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).
«Спас Чернігівський: Собор як місце єднання»: у Софії Київській презентували спецвипуск журналу про чернігівську пам’ятку 10:13
Вчора у Національному заповіднику «Софія Київська» провели презентацію спецвипуску журналу «Антиквар», присвяченого чернігівському Спасо-Преображенському собору.
Городнянські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищував допустиму норму більш ніж у 14 разів 09:35
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції ВП №3 (м. Городня) Чернігівського райуправління поліції викрили 53-річного водія автомобіля ВАЗ, який керував транспортом у стані алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.