Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 3 липня, 09:18:12

Чернігівський яхт-клуб завоював "бронзу" у міжнародній регаті серед крейсерських яхт

23.08.2012   17:20Агенцiя

20 діб у відкритому морі провели чернігівські яхтсмени, учасники міжнародної регати Одеса-Батумі-Одеса.

Численні випробування, через які їм довелося пройти, не завадили нашим спортсменам здобути третє призове місце. Про участь у регаті і неймовірні пригоди вони розповіли журналістам під час прес-конференції.

Чернігівський яхт-клуб існує лише рік і вже має такі здобутки, як перемога у міжнародній регаті серед крейсерських яхт Одеса-Батумі-Одеса. Зазначимо, що наші яхтсмени брали участь у регаті у складі екіпажу миколаївської яхти “Меркурій”. Не дивлячись на те, що наш яхт-клуб існує не так давно, його члени мають серйозний досвід: вони ходили Тихим океаном, Чорним та Азовським морями, тому їх охоче взяли в команду. З 7 членів екіпажу 4 – чернігівці.

Коли чернігівці вперше побачили “Меркурій”, він виглядав не придатним для регати. Довелося чимало усім попрацювати, аби яхта взяла участь у перегонах. Повної команди у “Меркурія” не було. Тож, якби не чернігівський екіпаж, яхта не відійшла б від берега.

Досвід та знання наших спортсменів дозволили уникнути проблем під час самої регати. “Меркурій” три рази потрапляв у шторм, пережив і 4 дні штилю.

До речі, наша команда чи не єдина з 15, яка мала жінок на борту – одну учасницю і ще одну туристку.

Вкладені зусилля дозволили здобути третє призове місце. Сьогодні чернігівські яхтсмени мріють про власну яхту, і тоді ми зможемо небезпідставно мріяти про більш вагомі нагороди.

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини