Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 14 червня, 04:36:21

Чемпіонат України з Регбі-7 першої ліги серед чоловіків пройшов у Чернігові. ВІДЕО

08.07.2019   07:53Агенцiя

Участь брали 3 команди, грали у форматі 7 на 7.

У Чернігові його провели вперше, сказав тренер-консультант команди «Камелот» Станіслав Дасюк. На змаганнях побувала і наша знімальна група. Чернігівська регбійна команда «Камелот» змагається з київською дарницею.

Тренер-консультант команди з Чернігова Станіслав Дасюк говорить, переможці цього Чемпіонату братимуть участь наступного року у змаганнях вищої ліги. «Чернігівська команда має історичний шанс завоювати якісь медалі чемпіонату України. Це фінал, розігруються медалі 1,2,3 місце. Чемпіонат з регбі вперше завітав до Чернігова.»
Олексій Дяговець, капітан команди «Камелот»: «Це динамічний вид спорту, тут є і захвати елементи боротьби, і легкої атлетики. В регбі не може грати проста людина, тут потрібно думати про гру, про свою команду, тут не можна як в деяких видах спорту, якщо ти бистро бігаєш чи високо стрибаєш, то ти можежеш витягнути всю команду, тут треба грати сім’єю, як то кажуть.» Гра закінчилася з рахунком 22 - 19 на користь київської Дарниці.

Андрій Коваленко тренер команди «Київ-Дарниця»: «Чим сильніший супротивник, тим більше користі ми отримаємо. В регбі не можна виходити і не налаштовуватися на перемогу. Це дуже специфічний вид спорту, важкий. Якщо не має бажання перемагати, то тут нічого робити. В регбі хто більше терпітиме, той і виграє в кінці. Якщо зустрічаються дві рівні команди – то в кого вистачить сил довше терпіти. Ці всі побої і контакти.» Тим часом донецька регбійна команда «Твердий знак» готується до гри. Давид Зазимко, гравець команди «Твердий знак»: «Налаштовані на перемогу. Будемо займати перше місце. Ми налаштовані на це.»

У змаганнях перемогла київська Дарниця, 2 місце за донецьким «Твердим знаком», на третьому – Камелот з Чернігова.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові презентували поетичну збірку та виставку картин Оксани Рудич 11:56

У Чернігові відбулася презентація нової поетичної збірки "Трансформація" та виставки живопису чернігівки Оксани Рудич, яка є психхологинею у Збройних силах України.

Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру

Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру 09:48

Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське – 4 вибухи.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:39

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03

У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини