Команда Чернігівщини перемогла на чемпіонаті України з бойового самбо
16-17 квітня у спортивному залі Київського військового ліцею проходив чемпіонат України з бойового самбо серед юнаків молодшого, середнього та старшого віку.
Змагання зібрали 360 учасників з 21-ї області держави. Чернігівську область представляли 28 спортсменів з Семенівки, з Козельця та з Ніжина.
У загальному заліку очки нараховувались з першого по п’яте місце. У віковій категорії юнаків старшого віку (15-16 років), впевнену перемогу, завдяки стабільності виступів у кожній ваговій категорії, посіла ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСТЬ.
42 кг - Сімонов Нікіта - ІІ місце ( Ніжин)
57 кг - Смірнов Тимофій - ІІІ місце ( Ніжин)
62 кг - Чередниченко Вадим - ІІ місце ( Ніжин)
68 кг - Зима Владислав - 5 місце ( Ніжин)
- Хоменко Артур - 5 місце ( Ніжин)
- Медведев Владислав - ІІІ місце ( Ніжин)
82 кг - Медведев Владислав - ІІ місце ( Ніжин)
+ 82 кг - Авер’янов Вадим - ІІ місце ( Ніжин)
юнакі середнього віку ( 13-14 років)
45 кг - Домме Нікіта - 5 місце ( Ніжин)
57 кг - Пелешук Артур - ІІ місце ( Ніжин)
62 кг - Білим Богдан - І місце ( Козелець)
68 кг - Славінський Дмитро - ІІІ місце ( Козелець)
Юнакі молодшого віку (12-11 років)
30 кг - Ігнатенко Євгеній - ІІІ місце (Семенівка)
33 кг - Буданов Ілля - ІІІ місце ( Семенівка)
- Заєць Артем - 5 місце ( Козелець)
39 кг - Пащенко Святослав - ІІ місце ( Ніжин)
42 кг - Зеленський Богдан - 5 місце Ніжин)
- Садовніков Кирило - ІІІ місце ( Семенівка)
52 кг - Москалець Станіслав - ІІІ місце ( Козелець)
57 кг - Мамедов Ельдар - ІІ місце.
Останні новини Чернігівщини
1–2 липня у Чернігові перевірятимуть систему оповіщення населення — просимо зберігати спокій 17:46
Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради повідомляє
День спільнодії: на Чернігівщині знайомились з психологічними практиками МВС в межах програми «Ти як?» 17:25
У межах Дня спільнодії психологи Національної поліції, ДСНС, Нацгвардії, прикордонного загону поділились можливостями у сфері ментального здоров’я, зокрема представили проєкт «Пункт психологічних практик», спрямований на формування звички піклуватися про психічне здоров’я, зменшення тривожних станів, панічних атак та зняття надмірної психічної напруги в умовах військових дій.
Поліцейські Ніжинщини затримали чоловіка, який скоїв замах на вбивство родички 16:32
Поліцейські встановили, що на ґрунті давнього конфлікту місцевий мешканець вистрілив з рушниці у дружину свого брата. Поранену жінку госпіталізовано.
За матеріалами СБУ 11 років тюрми заочно отримав митрополит УПЦ (МП), який благословив війну рф проти України 16:11
За матеріалами Служби безпеки до 11 років позбавлення волі заочно засуджено підсанкційного митрополита Луганської єпархії УПЦ (МП) Василя Поворознюка, який співпрацює з рашистами на тимчасово захоплених територіях.
“Чернігівські гуляння” — мистецьке спілкування у дворику філармонійного центру 15:41
Традиційні танці, народні пісні посідають чільне місце в українській культурі.