Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 7 грудня, 01:57:30

У Чернігові привітали Олену Костевич та її тренерів

07.08.2012   09:18

У Чернігівській облдержадміністрації відбулася зустріч із бронзовою призеркою з кульової стрільби ХХХ Олімпійських ігор у Лондоні Оленою Костевич та її тренерами Ігорем і Світланою Чередіновими.

У Чернігові привітали Олену Костевич

У Чернігові привітали Олену Костевич

Найбільш титуловану спортсменку краю привітали голова Чернігівської облдержадміністрації Володимир Хоменко, перший заступник голови обласної ради Іван Коробка та Чернігівський міський голова Олександр Соколов.

Представники влади високо оцінили внесок О.Костевич та її тренерів у розвиток сучасного спорту Чернігівщини.

І.Чередінов подякував за підтримку та допомогу, адже зброя, з якої стріляла бронзова призерка Олімпіади, була придбана спільними зусиллями владних структур. "Такі успіхи не бувають випадково. Це результат праці багатьох людей", - сказав він.

А сама О.Костевич повідомила, що присвячує свої медалі голові ОДА та міському голові, які найбільше її підтримували. Вона вручила В.Хоменку та О.Соколову символічні подарунки з літніх Олімпійських ігор у Лондоні.

"Для нас, жителів Чернігівщини, особливо приємно, що саме чернігівською спортсменкою започатковано здобування олімпійських нагород збірною України на цьогорічних Іграх в Лондоні. Кожна така перемога надихає оптимізмом усіх прихильників спорту, підвищує авторитет нашої області та Україні у світі, викликає почуття національної свідомості та патріотизму", - зауважив Володимир Хоменко під час зустрічі.

Останні новини Чернігівщини

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту 12:51

Перше засідання організаційного комітету щодо реалізації на Чернігівщині у 2023-2024 навчальному році проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» відбулось сьогодні під головуванням заступниці начальника ОВА Жанни Шерстюк.

До Дня святого Миколая діти загиблих Героїв отримують вітання та подарунки від громади Чернігова 12:47

До Дня Святого Миколая громада Чернігова підготувала привітання та подарунки для дітей, один з батьків яких загинув у російсько-українській війні, під час виконання службового обов'язку. Управління культури та туризму за підтримки Чернігівської міської ради організовує заходи для дітей різної вікової категорії.

Гроші ходять за людиною… 12:35

Це, зокрема, і про професійне навчання за сприяння служби зайнятості. У тих, хто не має затребуваної на ринку праці професії, є можливість отримати її безкоштовно. Так, діють програми з професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, зокрема, як шляхом видачі сертифікатів безробітним, так і з наданням ваучерів для певних категорій населення.